MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W dniach 23-27 lutego w budynku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbędzie się trzecia edycja Targów Firm FMCG. Jest to projekt stanowiący niepowtarzalną okazję dla studentów, studiów zarówno licencjackich, jak i magisterskich do zapoznania się z ofertami pracy prezentowanymi przez firmy z branży FMCG.

W zeszłych edycjach partnerami Targów Firm FMCG zostali między innymi: Unilever, Procter&Gamble, Nestle, Danone, Coca-Cola Helenic, Makro. Firmom partnerskim wydarzenie to pozwala na bliższe przedstawienie swojej oferty skierowanej do studentów najlepszych polskich uczelni. Uczestnicy Targów będą mieli możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia poprzez udział w licznych konkursach przygotowanych przez Partnerów. Przygotowują oni dla studentów wiele różnorodnych warsztatów i case studies, które ułatwiają zrozumienie podstawowych zasad ich działania, a także środowiska, w jakim operują.

Poznanie tak dynamicznie rozwijającego się sektora stanowi niezwykłą okazję dla studentów chcących rozwijać się w tym kierunku i rozpocząć swoją karierę właśnie w tej branży. Najbardziej aktywni uczestnicy otrzymają specjalnie przygotowane nagrody. 

Więcej informacji: http://targifmcg.pl oraz na fanpage’u projektu: http://facebook.com/targiFMCG.

Zgłoszenia już od 13 lutego. Zapraszamy!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt