MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Delfinoterapia pomaga w przypadku wielu problemów i schorzeń. Możecie przyczynić się do powstania ośrodka rehabilitacyjnego, gdzie delfiny będą „na etacie”, kupując książki z dziedziny psychologii. Zachęcamy do innych form wsparcia tego projektu, bo jest fantastyczny!

Grupa lekarzy, fizjoterapeutów i zootechników planuje uruchomienie pierwszego w Polsce ośrodka rehabilitacyjnego z delfinami - Górnośląskiego Centrum Delfinoterapii. Będą w nim leczone dzieci i osoby dorosłe cierpiące na choroby neurologiczne, onkologiczne, psychiczne oraz kobiety z nieprawidłowym przebiegiem ciąży.

Wieczorami chętni będą mogli popływać z tymi sympatycznymi ssakami. Jest już biznes plan, cash flow, podpisana wstępna umowa o kupnie delfinów, kadra medyczna przeszkoloną do pracy z delfinami oraz cały schemat koncepcyjno-funkcjonalny delfinarium, hotelu i restauracji opracowany przez architektów. Pani prof. Lidia Cierpiałowska z Instytut Psychologii Uniwersytetu Adama Mickiewicza, która popiera te działania przekazała trzy swoje książki z dziedziny psychologii.

Są to:„Technika i relacja terapeutyczna we współczesnej psychoanalizie” (autorzy: Lidia Cierpiałowska, Jerzy Gościniak), „Psychopatologia 15, Wykłady z psychologii” (autor: Lidia Cierpiałowska) i Oblicza współczesnych uzależnień” (autor: Lidia Cierpiałowska).

Książki można kupić (a także wesprzeć powstanie delfinarium w inny sposób) na stronie www.delfinoterapia.cuprum.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt