MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


09.02.2015 r, zakończył się pierwszy etap Olimpiady Logistycznej i Olimpiady Budowlanej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Do II etapu Olimpiad, który rozpocznie się 16.02.2015 r.,  przeszli najlepsi z najlepszych. Z roku na rok zainteresowanie młodzieży Olimpiadami Specjalistycznymi rośnie co potwierdza wzrastająca liczba zgłoszeń. Wraz z liczbą zgłoszeń rośnie również poziom jaki reprezentują uczniowie. Poziom I etapu zarówno Olimpiady Logistycznej jak i Budowlanej był bardzo wysoki. Jest to zasługa nauczycieli ze Szkół Ponadgimnazjalnych przygotowujących uczniów do konkursu.

W drugim etapie, który również odbędzie się online na specjalnie przygotowanej platformie - uczniowie zmierzą się z testem 20 pytań. Etap drugi Olimpiady Logistycznej i Budowlanej wymaga większego skupienia, gdyż poprawnych odpowiedzi na poszczególne pytanie może być już kilka.


II etap Olimpiady Logistycznej i Olimpiady Budowlanej zakończy się 16.03.2015r.

Dla zwycięzców przygotowano atrakcyjne nagrody: darmowy indeks MWSLiT, wyjazd na konferencję branżową oraz płatny staż.

Dzięki firmom, które objęły patronat nad Olimpiadami młodzież będzie miała możliwość zdobyć doświadczenie, tak ważne na obecnym rynku pracy.

Wygrana jest już coraz bliżej! Życzymy powodzenia. Do zobaczenia w gronie finalistów

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave