MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

„Władca Piasków” to debiutancka powieść młodej pisarki Elizy Drogosz, uczennicy III Społecznego Liceum STO im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Już w pierwszym tygodniu sprzedaży książka odniosła sukces.

„Władca Piasków” dostępna jest na rynku od niecałego miesiąca, premiera 14 stycznia 2015r., a już w pierwszym tygodniu sprzedaży weszła do rankingu TOP 100 księgarni Empik.com w kategorii „Literatura młodzieżowa”, zajmując 32. pozycję (najwyższe miejsce polskiego autora) w podkategorii „Science Fiction, Fantasy”. Tym samym powieść znalazła się wśród takich bestsellerów jak trylogia Suzanne Collins „Igrzyska śmierci” czy seria o Harrym Potterze autorstwa Joanne K. Rowling.

„Władca Piasków” to niezwykła, pełna magii historia, której akcja toczy się na pozornie zwyczajnym  letnim obozie w Egipcie. W wyniku niespodziewanych splotów wydarzeń dwójka głównych bohaterów, Sonia i Oliver, zostaje wplątana w tajemniczą aferę związaną ze starożytnymi sekretami bogów. Zmagając się z kolejnymi trudnościami, próbują odkryć jaki związek z całą tajemniczą sytuacją ma kierownik obozu.. Kim jest Władca Piasków? Dlaczego jest tak ważny? Co wspólnego z obozem ma nastoletni, zbiegły morderca? I wreszcie… czy to możliwe, że egipscy bogowie powrócili do życia?

Elizy Drogosz opublikowała „Władcę Piasków” w wieku siedemnastu lat, tym samym spełniła jedno ze swoich największych marzeń. Młoda pisarka fascynuje się historią, szczególnie starożytności i średniowiecza. Najbardziej interesują ją historie plemienia Inków. Szczególnie fascynuje ją ich władca   Manco Inka, który na tron wstąpił będąc dokładnie w wieku autorki i całe życie spędził dzielnie walcząc z Hiszpanami. Poza historią Elizau uwielbia podróże, szczególnie te dalekie i, oczywiście, świat książek.

Książka jest dostępna w sprzedaży, zarówno w wersji książkowej, jak i w formie e-booka.

Zapraszamy na stronę internetową: http://wladcapiaskow.pl/

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt