MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Latem 2015 r. wybrani studenci i doktoranci z różnych uczelni i kierunków już po raz jedenasty stworzą interdyscyplinarny zespół poświęcony rozwikłaniu naukowych problemów postawionych przez dynamiczny świat biznesu.

To inspirujące zderzenie świata nauki i biznesu umożliwią XI Letnie Praktyki Badawcze organizowane przez Centrum Zastosowań Matematyki i Inżynierii Systemów Polskiej Akademii Nauk (CZMIS) w Warszawie. Kilkutygodniowe warsztaty inspirowane brytyjskimi wzorcami industrial mathematics skierowane są przede wszystkim do studentów i doktorantów kierunków ścisłych, ekonomicznych i technicznych.

Wśród zleceniodawców realizowanych w poprzednich latach projektów znaleźli się m.in. Narodowy Bank Polski, Urząd Komunikacji Elektronicznej i Casinos Poland. Poruszone zagadnienia to np. analiza unikatowych w skali kraju rynków predykcyjnych, badanie możliwości wdrożenia komercyjnych rozwiązań zastosowania grafenu czy analiza Big Data. W codziennej pracy na praktykantów czekają również atrakcje w formie wyjazdów studyjnych, seansów filmowych i wykładów specjalistów cenionych w świecie nauki i biznesu. Wybrani praktykanci będą mieli okazję przedstawić prelekcje podczas XIX Festiwalu Nauki

 Aby dołączyć do niecodziennego zespołu praktykantów i zdobyć tym samym unikatowe doświadczenia zawodowe należy przesłać aplikację (krótkie CV, list motywacyjny oraz rekomendację od pracownika naukowego/pracodawcy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Rekrutacja trwa! Więcej szczegółów na stronie: www.praktyki.ibspan.waw.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt