MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Przyjdź na największe studenckie Targi Pracy Transportu i Logistyki, porozmawiaj ze swoim potencjalnym pracodawcą i zostaw swoje CV! Dowiedz się, jak podbić serce rekrutera i jak skutecznie komunikować się ze swoim szefem.

5 marca 2015 roku Duża Aula Politechniki Warszawskiej zapełni się czołowymi firmami z branży TSL. Swobodnym rozmowom przy stanowiskach będą towarzyszy wystąpienia przedstawicieli tych firm oraz trenerów z people.com.pl oraz Akademii Dobrego Startu (Akados).

Podbij serce rekrutera!

O tym, jak przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej, opowie specjalistka z people.com.pl, Emilia Kabak-Wołk, psycholog i rekruter z 4,5-letnim doświadczeniem. Ponadto, przybliży wam pojęcie kompetencji oraz odpowie na pytanie, jakie kompetencje są dzisiaj najczęściej poszukiwane przez pracodawców. Dowiecie się, jak w oparciu o tę wiedzę „podbić serce” rekrutera. Przekonacie się, że zastosowanie się do kilku prostych wskazówek może znacząco zwiększyć Wasze szanse na znalezienie wymarzonej pracy. Warto zatem je poznać.

Postaw na Dobry Start!

Trener z Akademii Dobrego Startu (Akados) opowie Wam o efektywnej komunikacji pomiędzy pracownikiem a pracodawcą. Podkreśli jej kluczową  rolę w codziennej pracy. Akados to program pozauczelnianej edukacji biznesowej, którego celem jest umożliwienie studentom i absolwentom dotarcia do innowacyjnej wiedzy, a przez to stworzenia im możliwości dynamicznego startu własnej kariery zawodowej.

Strefa pracy

W specjalnie wydzielonej podczas Targów Pracy „Strefie pracy” spotkasz profesjonalistów z people.com.pl, Akados oraz portalu pracaW.pl. Odpowiedzą oni na wszystkie Twoje pytania dotyczące procesu rekrutacji oraz aktualnych ofert pracy. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twoje CV jest właściwie napisane – zapytaj specjalistów z people.com.pl. Chcesz się dowiedzieć, jak zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy – podpowiedzą Ci trenerzy z Akados. Natomiast aktualne oferty pracy sprawdzisz przy stanowisku pracaW.pl.

Daj sygnał pracodawcy i wygraj

Szukasz odpowiedniego programu stażowego? Uważasz, że oferta praktyk na rynku jest niewystarczająca? Wypowiedź się na ten temat w ankiecie, za której wypełnienie przewidziana jest atrakcyjna i cenna nagroda niespodzianka. Twoje zdanie naprawdę ma znaczenie! Wyniki ankiety zostaną przesłane do pracodawców. Ponadto, wśród odwiedzających zostanie rozlosowany tablet.

Więcej szczegółowych informacji www.facebook.com

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt