MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W jakim kierunku warto się kształcić, aby zdobyć zatrudnienie w branży IT, grywalizacja – jak ją wykorzystać w nowej pracy, stanowisko project managera od kuchni, praca w lotnictwie – co trzeba wiedzieć, aby ją zdobyć? 3 marca 2015 r. w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie odbędą się targi pracy JobSpot. W programie warsztaty, wykłady, networking, indywidualne rozmowy z rekruterami. Wstęp wolny. Zapisy.

Branża bankowa, nieruchomości, telekomunikacyjna, farmaceutyczna, IT, human resources, ubezpieczeniowa, tłumaczeniowa – ta różnorodność przedstawicieli wielu sektorów gospodarki to już dobra praktyka targów pracy JobSpot. Studenci i wszyscy poszukujący pracy będą mieli możliwość poznać je lepiej dzięki indywidualnym konsultacjom z rekruterami firm. Dowiedzą się także, jakie predyspozycje są niezbędne na poszczególnych stanowiskach i będą mogli złożyć swoje CV. JobSpot 2015 odbywa się pod hasłem: Zawody przyszłości – przygotuj się już dziś.

W tegorocznej edycji odbędą się cztery warsztaty: firma Roche zaprasza na spotkanie na temat outsourcingu jako nowego modelu biznesowego, Orbis S.A – na warsztat poświęcony grywalizacji jako sprytnej metodzie szybkiej adaptacji w nowym miejscu pracy. Lionbridge przedstawi 60 intensywnych minut z życia project managera, a Arpi Group opowie o możliwościach „rozwijania skrzydeł” w branży lotniczej.

Nie zabraknie również mówców inspirujących. Czasem decyzje podjęte już na studiach istotnie wpływają na całe życie. Jak dokonać właściwych wyborów i w pełni wykorzystać własny potencjał opowie Andrzej Cichocki założyciel CPC – Cichocki Professional Consulting. Firma Accenture odpowie na pytanie: co młody człowiek może zrobić, aby być bardziej konkurencyjnym na rynku pracy.

Targi pracy JobSpot, 3 marca 2015 r. – od godz. 9.00.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Warszawa, ul. Stokłosy 3 (stacja metra Stokłosy)
Wstęp wolny. Rejestracja i zapisy na warsztaty – obowiązkowe

Sponsorzy wydarzenia: KLG SA (sponsor honorowy), Lionbridge, MARSH, Orbis.

Dodatkowe informacje: www.vistula.edu.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt