MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

Do 31 marca trwa rekrutacja do programu stypendialnego „Marzenie o Nauce” Fundacji EFC. Dzięki stypendiom uczniowie ostatnich klas gimnazjów mogą podjąć naukę w najlepszych liceach na terenie całego kraju. Fundacja EFC pokrywa wszelkie niezbędne koszty związane z nauką, zakwaterowaniem oraz wyżywieniem w czasie trzyletniej nauki, a także zorganizowane wyjazdy w czasie ferii letnich i zimowych.

Wiemy, że gdzieś w Polsce na odległym przystanku PKS może właśnie siedzieć przyszły Chopin, Kopernik, czy Skłodowska-Curie. Nie chcemy ich przegapić. Nie chcemy przegapić Twojego talentu!

Zapraszamy stronę Fundacji www.efc.edu.pl, żeby dowiedzieć się wszelkich szczegółów. Można również zadzwonić na naszą infolinię tel. +48 606 770 955 (w godz. 8-16). To stypendium dla młodych ludzi z rodzin o ograniczonych dochodach, z małych i bardzo małych miejscowości. Jeśli jeszcze masz odpowiednią średnią lub jesteś laureatem bądź finalistą kuratoryjnego konkursu przedmiotowego, to śmiało wypełnij elektroniczny formularz na stronie! Termin zgłoszeń upływa 31 marca. Dlatego uważnie przeczytaj regulamin stypendium!

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC współpracuje z Ministerstwem Edukacji Narodowej, jest też laureatem prestiżowego konkursu „Dobre Stypendia”.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt