MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Poszerzenie wiedzy z dziedziny IT, motywacja do realizacji marzeń oraz inspiracja do poszukiwania innowacji – oto, co czeka uczestników Inspiring Solutions. Członkowie Samorządu Studentów Szkoły Głównej Handlowej oraz CEMS Club Warsaw już po raz ósmy zapraszają do wzięcia udziału w największej w Polsce studenckiej Konferencji poświęconej zastosowaniu IT w biznesie, odbywającej się w dniach 23-27 marca 2015 nie tylko jak zawsze w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, ale również po raz pierwszy na Politechnice Warszawskiej oraz w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie.

Celem wydarzenia jest zainspirowanie uczestników do poszukiwania kreatywnych rozwiązań problemów biznesowych, co stanowi obecnie kompetencyjny wymóg dla menadżerów i analityków różnych działów biznesu, m.in. marketingu, zarządzania i sprzedaży.

Konferencja daje możliwość uczestnictwa w Panelu Dyskusyjnym, poruszającym najświeższą i najbardziej kontrowersyjną problematykę szeroko pojętej gałęzi IT oraz warsztatach i case studies organizowanych przez naszych Partnerów – liderów branży. Będą one realizowane w ramach czterech ścieżek tematycznych: Think BIG - Zarządzanie wielkimi przedsięwzięciami za pomocą innowacyjnych technologii. O tym, jak specjalistyczne narzędzia pomagają przetwarzać ogromne ilości danych, zamieniając je w informacje przydatne dla menadżerów. Design & User Experience - Projektowanie nowych technologii oraz aplikacji z myślą o wrażeniach użytkownika podczas interakcji. O tym, jak stworzyć narzędzia nie tylko dobre, ale też praktyczne i intuicyjne w obsłudze. Security - W dobie powszechnej informatyzacji, kluczową rolę w działalności każdej organizacji odgrywa bezpieczeństwo IT. O nieustannych udoskonaleniach systemów zabezpieczających i ich wielkim znaczeniu w naszym codziennym funkcjonowaniu. Smart Management - Optymalizacja umożliwiająca bardziej efektywne zarządzanie zasobami, ludźmi oraz projektami przy użyciu technologii informacyjnej. O tym, jak łatwe i efektywne może być usprawnienie procesów biznesowych na przykładach firm z różnych branż.

Niezwykle interesującymi elementami Konferencji będą również Inspiring Talks oraz Inspiring Startups, czyli dynamiczne wystąpienia ciekawych osób, których firmy, mimo młodego wieku swoich prezesów, osiągnęły duży sukces i obecnie są liderami swoich branż.

Więcej informacji i rejestracja uczestników (od 15 marca): www.inspiringsolutions.pl

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt