MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Już po raz drugi jest realizowany Projekt „Matura i co dalej, czyli jak dobrze przygotować się do egzaminu maturalnego” organizowany przez Koło Naukowe Zarządzania Zasobami Ludzkimi Experience, działające przy Katedrze Systemów Zarządzania i Innowacji Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej.  Studenci w trakcie dwóch miesięcy przeszkolą niemal 600 uczniów klas maturalnych z województwa łódzkiego.

Każde szkolenie jest niepowtarzalną okazją zarówno do zdobycia wiedzy, jak i praktycznego jej wykorzystania podczas ćwiczeń. Maturzyści dzięki warsztatom rozwiną kompetencje miękkie, które nie tylko pomogą im się w lepszy sposób przygotować do egzaminu maturalnego, ale będą procentowały również w przyszłości: na studiach, czy w pracy zawodowej. Studenci Wydziału Organizacji i Zarządzania pomogą maturzystom walczyć ze stresem – szkolenie: Stres to nie problem, podpowiedzą Jak zmotywować się do nauki. Pozostałe tematy szkoleń to: Autoprezentacja, czyli jak dobrze przygotować się do egzaminu ustnego oraz Jak zarządzać czasem przed maturą. 

Projekt jest nie tylko możliwością do zdobycia nowych umiejętności przez uczniów szkół średnich, ale również przez studentów, którzy często po raz pierwszy znajdują się w roli szkoleniowców. Jak przyznaje Agnieszka Wojciechowska, lider Projektu: Możliwość pracy z maturzystami jest bezcennym doświadczeniem dla każdego z nas. Pozwala nam na wykorzystanie zdobytej podczas studiów wiedzy oraz sprawdzenie siebie  w roli  „nauczycieli”. Każde szkolenie uczy nas czegoś nowego i dlatego realizujemy Projekt po raz kolejny.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.