MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

W niedzielę 15 marca 2015 r. w godz. 10:00-14:00 w nowym budynku Uczelni - Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych UEP (ul. Towarowa 55) odbędzie  się  Dzień Kandydata czyli Drzwi Otwarte Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

Podczas Dnia Kandydata będzie można sprawdzić jak funkcjonuje prestiżowa uczelnia ekonomiczna w Poznaniu. Przygotowane zostaną specjalne strefy –  Kandydata, Studenta oraz Absolwenta – gdzie przyszli studenci zapoznają  się z ofertą studiów na UEP oraz zasadami rekrutacji. Studenci i pracownicy  UEP podpowiedzą kandydatom, jakie przedmioty należy wybrać na maturze, by dołączyć do grona studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W tym dniu swoją premierę będzie miał również spot reklamowy UEP. Niedzielne przedpołudnie w Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu – czwartkowy wieczór  w Multikinie!

Każdy kto przyjdzie na Dzień Kandydata otrzyma indeks, z którym odwiedzić będzie musiał każdą ze stref i zdobyć pieczątki zaliczeniowe. Za indeks z kompletem pieczątek-zaliczeń odebrać będzie można bilet na  "Teorię Wszystkiego".

Specjalny seans dla kandydatów, którzy uzyskają swoje  pierwsze zaliczenia, odbędzie się 19 marca o godz. 19:00.

Dołącz do wydarzenia: www.facebook.com

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt