MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Dzień Otwarty UEK!!! Już nadchodzi!!! Zapraszamy wszystkich 26.03.2015r. w godzinach 9.00 - 15.00 na Halę Widowiskowo – Sportową na Kampusie UEK.

Czy już wiesz gdzie chciałbyś studiować? Czy dopiero jesteś na etapie wyboru uczelni? Może właśnie zastanawiasz się gdzie zdobędziesz potrzebną na rynku pracy wiedze? Weź udział w Dniu Otwartym UEK i znajdź odpowiedź na te pytania!

Dzień Otwarty to wydarzenie podczas którego dowiesz się wszystkiego o Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Będziesz miał okazję porozmawiać z władzami Uczelni, wykładowcami i studentami. Przedstawimy Ci dokładną ofertą edukacyjną 4 wydziałów, na których mamy 18 kierunków i ponad 50 specjalności! Ale UEK to nie tylko nauka, dzięki nam dowiesz się jak rozwinąć swoje pasje i umiejętności.

Interesują cię wyjazdy zagraniczne? A może chciałbyś pomieszkać za granicą przez kilka miesięcy i zdobyć niepowtarzalne międzynarodowe doświadczenie? UEK oferuje ogromne możliwości jeżeli chodzi o wyjazdy dla studentów zarówno na studia, jak i na praktyki zawodowe. Przyjdź na Dzień Otwarty i dowiedz się jak studiować w Japonii, Australii, USA, Kanadzie, Meksyku, Argentynie czy Tajlandii lub w Europie.

Jesteś ogólnie aktywny i obawiasz się nudy po zajęciach uczelnianych? Ależ nic z tych rzeczy! Pozwól sobie przedstawić bogatą ofertę działalności organizacji studenckich i kół naukowych na naszej uczelni. Przyjdź aby pozwiedzać kampus UEK, wysłuchać wykładu akademickiego oraz, aby się dowiedzieć jak otrzymać stypendium na UEK.

Ponadto czekają na was liczne konkursy i nagrody. Zapraszamy!

Więcej informacji:
uek.krakow.pl/pl/aktualnosci.html,,0:vw:4379
facebook.com/events/1554701538142607

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.