MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Letnia Szkoła Języka i Kultury Polskiej dla cudzoziemców przy Studium Języków Obcych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oferuje czterotygodniowe kursy języka polskiego jako obcego w miesiącach lipcu, sierpniu i wrześniu.

Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania (od A1 do C2 wg skali biegłości językowej Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego) w wymiarze 100 godzin lekcyjnych (25 godzin tygodniowo). W ramach kursu języka ogólnego dodatkowo oferowane są wykłady z historii, literatury, kultury, sztuki, filmu, teatru i muzyki.

W czasie Letniej Szkoły Języka i Kultury Polskiej przygotowano bogaty program kulturalny. M.in. zwiedzanie Zachęty, Muzeum Narodowego, Muzeum Fryderyka Chopina, Zamku Królewskiego, Muzeum Powstania Warszawskiego. Raz w tygodniu zostanie pokazany film z kanonu współczesnej kinematografii polskiej.

Kursy prowadzone są przez nauczycieli akademickich Studium Języków Obcych Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, zajmujących się nauczaniem języka polskiego jako obcego w oparciu o własne, wypracowane przez wiele lat programy i metody oraz przez specjalistów zaproszonych przez Studium do współpracy.

Szczegółowe informacje o szkole w j. polskim pod linkiem: http://sjo.wum.edu.pl.

W języku rosyjskim pod linkiem: http://sjo.wum.edu.pl.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt