MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Konferencja prasowa nt. Raportu"Kobiety na politechnikach 2015" i OgólnopolskiegoDnia Otwartego - Tylko Dla Dziewczyn

Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania, Konferencja Rektorów Polskich Uczelni Technicznych (KRPUT) oraz Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" zapraszają na konferencję prasową nt. Raportu "Kobiety na politechnikach 2015" i Ogólnopolskiego Dnia Otwartego - Tylko Dla Dziewczyn, który odbędzie się 23 kwietnia 2015 r. na 18 uczelniach w ramach akcji Dziewczyny na politechniki! Dziewczyny do ścisłych!

Konferencja, której gospodynią jest prof. Małgorzata Fuszara, Pełnomocniczka Rządu ds. Równego Traktowania, odbędzie się 30 marca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 12.40 w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, al. Ujazdowskie 1/3.

W spotkaniu weźmie udział prof. Daria Lipińska-Nałęcz - Wiceminister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, rektorzy, przedstawiciele resortów oraz studentki kierunków technicznych i ścisłych z całego kraju, które opowiedzą o swoich doświadczeniach ze studiowania na kierunkach tradycyjnie uznawanych za męskie, osiągnięciach i planach na przyszłość

Na konferencję obowiązuje wcześniejsza akredytacja (e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Serdecznie zapraszamy!

Dodatkowe informacje: Bianka Siwińska, tel. 501 535 785
e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

pobierz .jpg

 

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt