MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Dziesięć minut na ustną prezentację na nieznany wcześniej temat, a potem rozmowa z komisją. Tak w skrócie wygląda nowa matura z polskiego. Współpracowniczka Centralnej Komisji Egzaminacyjnej pomoże uczniom przygotować się do egzaminu dojrzałości. Bezpłatny warsztat dla maturzystów odbędzie się 11 kwietnia 2015 r. w godz. 10.00-14.00 w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie. Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc.

Kinga Białek, współpracująca z Centralną Komisją Egzaminacyjną, podpowie uczniom, jak przygotować się do odpowiedzi, jak odpowiadać na pytania i jak w 10 minut jak najlepiej zaprezentować wylosowany temat.

Oprócz posiadanej wiedzy ważne jest, aby dobrze ją przedstawić. Krzysztof Woźniak z Instytutu Mediów i Nauk Społecznych przedstawi kilka skutecznych technik autoprezentacji i przemawiania, a także pomoże uczniom poznać ich mocne strony.

- Wiemy, że nowa matura ustna z polskiego to trochę jak podróż w nieznane. W poprzednich latach licealiści robili prezentacje w domu na wybrany przez siebie temat. Teraz będą mieli kilkanaście minut na przygotowanie się do monologu przed komisją na wylosowany temat. Spotkanie ze współpracowniczką Centralnej Komisji Egzaminacyjnej na pewno pomoże uczniom lepiej przygotować się do tego pierwszego poważnego egzaminu w życiu – zachęca Agnieszka Gawrych z Akademii Finansów i Biznesu Vistula, organizatorka warsztatu. 

Warsztat odbędzie się w Akademii Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie (ul. Stokłosy 3, stacja metra Stokłosy). Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje rezerwacja miejsc: http://www.vistula.edu.pl/pol/page/o-uczelni/aktualnosci,przygotuj-sie-do-matury-z-polskiego-z-ekspertem-cke-341

Warsztat organizuje Akademia Finansów i Biznesu Vistula we współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt