MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


EKOstudent 2015 to już dziewiąta edycja projektu, który co roku odbywa się w Szkole Głównej Handlowej za sprawą Zrzeszenia Studentów Polskich! Co jest celem projektu? Przede wszystkim pozytywny wpływ na codzienne zachowania, dbałość o środowisko oraz idee zdrowego trybu życia.

 W ciągu pięciu przepełnionych naturą dni studenci dostają możliwość poznania zalet „zielonego” podejścia do życia. Projekt składa się z dwóch części: happeningu w Auli Spadochronowej SGH wraz z główną atrakcją projektu – loterią fantową EKOlotek, w której możliwość udziału jest równoznaczna z przekazaniem odpowiedniej ilości posegregowanych odpadów za jeden los, dzięki któremu można wygrać różnorodne nagrody, przekazane na ten poczet przez  partnerów projektu. Za odpady jest możliwość wygrania pysznego EKOjedzenia, naturalnych EKOkosmetyków, voucherów na siłownię i do EKOrestauracji! Druga część to cykl warsztatów – ecodrivingu, crossfitu, robienia naturalnych kosmetyków. Z nami odprężycie się podczas medytacji, a na aromaterapii poznacie moc zapachów!

Organizatorzy zapewniają relaks i dobrą zabawę, ale nie tylko! Zostanie poruszona tematyka społecznej odpowiedzialności biznesu oraz odbędę dyskusja o prawach zwierząt. Warto zwrócić uwagę na wzrastającą rolę ekologicznej postawy we wszystkich sferach życia, takich jak moda, sztuka, kuchnia czy rozrywka. Tym bowiem interesuje się współczesny student, EKOstudent! Zainteresowanych wzięciem udziału w projekcie zachęcamy do śledzenia strony www.ekostudent.pl i facebook.com/ekostudent.

Zapraszamy do Szkoły Głównej Handlowej w dniach 20-24 kwietnia – na EKOzakręconych czeka moc nagród i atrakcji!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt