MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

18 kwietnia Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zapraszają na Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn! Programy Dnia Otwartego, jak co roku są bardzo pomysłowe i łączą akademicką powagę z mądrą zabawą.

Również w sobotę można spodziewać się wielu atrakcji – uczelnie planują warsztaty, gry, wykłady i inne aktywności – będzie działo się wiele! Wydział Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego zaplanował m.in. wykłady popularnonaukowe oraz warsztaty w laboratoriach, a także koncert niespodziankę. Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych zaprezentuje wydziały oraz uczelnię. Uczestniczki Dnia Otwartego będą mogły także porozmawiać ze studentkami oraz pracownikami dydaktycznymi uczelni.

W tym roku po raz ósmy uczelnie techniczne zapraszają uczennice szkół ponadgimnazjalnych na specjalnie przygotowany dla nich Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn. Po raz szósty zrobią to wydziały ścisłe uniwersytetów. Cel? Przekonać dziewczyny, że studia na kierunkach technicznych i ścisłych są dla nich doskonałym pomysłem na życie. 15 uczelni technicznych i 3 wydziały ścisłe uniwersytetów przygotowały specjalny program. Będą gry edukacyjne, warsztaty, spotkania ze studentkami i absolwentkami, Bieg w Kasku oraz pierwszy raz w tym roku – Wielka Bitwa na Selfie – konkurs, w którym można wygrać wspaniałe nagrody. Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn organizowany jest w ramach kampanii Dziewczyny na politechniki! i Dziewczyny do ścisłych!

Na Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn oraz Wielką Bitwę na Selfie wymagana jest rejestracja online.

Zapraszamy wszystkie dziewczyny!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt