MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Już 24 kwietnia Szkoła Główna Handlowa w Warszawie stanie się studenckim centrum ekonomicznym, a wszystko to za sprawą rozpoczynającej się wówczas Konferencji Polskich Uczelni Ekonomicznych. KPUE to cykliczne spotkania powstałe z inicjatywy Samorządu Studentów SGH przy współpracy z Forum Uczelni Ekonomicznych, które co roku gromadzą najbardziej wpływowych studentów z najlepszych uczelni ekonomicznych w kraju.

W tym roku w Warszawie spotkają się delegacje, których członkowie wymienią się doświadczeniami w trakcie obrad FUE, a także będą mieli okazję uczestniczyć w debatach oksfordzkich. Podczas tegorocznej edycji studenci wezmą również udział w warsztatach organizowanych przez firmę PZU oraz wysłuchają prelekcji Wiceprzewodniczącego CEMS Club Warsaw Jana Kowalskiego.

Innowacyjnym elementem Konferencji będzie konkurs „Studiuj świadomie, zrealizuj siebie” odbywający się pod patronatem PZU Kariera. Jego ideą jest pokazanie, iż perspektywy młodych studentów uczelni ekonomicznych nie ograniczają się jedynie do życia akademickiego i planowania kariery. Delegacje uczelni wraz z komisją wybiorą jednego spośród studentów z nietuzinkowymi pomysłami na własny rozwój przedstawionymi w formie filmów. Zwycięzca otrzyma stypendium rozwojowe na zrealizowanie swojego przedsięwzięcia.

KPUE to nie tylko doskonały sposób na poszerzenie wiedzy ekonomicznej, ale również idealna okazja do zacieśnienia relacji między samorządowcami z uczelni ekonomicznych z całej Polski.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt