MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


6 maja 2015 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu studenci i absolwenci UEP poszukujący nowych wyzwań zawodowych spotkają się z pracodawcami z ponad trzydziestu firm z Wielkopolski.

Targi pracy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu to jedno z największych wydarzeń kierowanych do poznańskiej społeczności akademickiej. Uczelnia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów i absolwentów, podejmując działania mające na celu przybliżenie im specyfiki współczesnego rynku pracy. Od 2003 r. niezmiennie wspiera ich w tym Klub Partnera UEP – prestiżowe grono wiodących firm i instytucji z Wielkopolski. Targi pracy na UEP również przedsiębiorcom dają niepowtarzalną okazję bezpośredniego dotarcia do studentów i absolwentów uczelni wyższych  i pozyskania kandydatów do pracy spełniających ich oczekiwania.

Job spot na UEP odbędzie się już jutro 6 maja 2015 r. w godz. 10:00–15:00 w nowym budynku Uczelni – Centrum Edukacyjnym Usług Elektronicznych przy ul. Towarowej w Poznaniu.

HARMONOGRAM TARGÓW PRACY NA UEP

6 maja 2015 r.
10:00–15:00
Stwórz skuteczne i profesjonalne CV.

Zabierz swoje dokumenty i odwiedź nasz CV Point.

Biznesowe zdjęcie w Twoim CV.

Przyjdź i wzbogać swoje dokumenty rekrutacyjne.

11:00 i 13:00

Konkurs: Czy jesteś konkurencyjny na rynku pracy?

12:00
Challenge Day – zespołowe rozwiązywanie problemu biznesowego na czas.

Więcej informacji: http://ue.poznan.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.