MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Zastanawiasz się, gdzie znajdziesz zatrudnienie po studiach lub jeszcze w ich trakcie? Może myślisz o zmianie aktualnej pracy? Odpowiedzi na te pytania poznasz w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu podczas TARGÓW PRACY!

Już 29-30 maja 2015 r. zapraszamy do udziału w Targach Pracy. To cykliczne wydarzenie skierowane przede wszystkim do studentów, absolwentów Uczelni, uczniów szkół ponadgimnazjalnych, a także wszystkich osób poszukujących pracy. Jest to doskonała okazja do zapoznania się z atrakcyjnymi ofertami pracy, z praktykami oraz ze stażami w przedsiębiorstwach z branży logistycznej i budowlanej, a także z propozycjami z agencji pracy. Przewidziane są również warsztaty organizowane przez pracodawców.

Informacje na bieżąco będą publikowane na fanpage  FB  MWSLiT we Wrocławiu.

W pierwszym dniu trwania TARGÓW PRACY, w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu odbędą się także dwie studenckie konferencje: MODLOG - konferencja studenckiego koła logistycznego oraz Budownictwo szanse i zagrożenia branży - konferencja studenckiegokoła budowlanego. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału.

Uczestniczenie w Targach Pracy oraz studenckich konferencjach jest całkowicie bezpłatny!

Przyjdź i pozwól pracodawcom odkryć Twój potencjał!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt