MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Wzmocnij pokłady wewnętrznej energii podczas spotkań z cyklu Power Show pt. "Możesz więcej niż myślisz, że możesz..." w Multikinie. Olga Kozierowska stworzyła autorską formułę z myślą o kobietach i dla kobiet. Wybierz się na spotkanie Power Show już 18.06.2015 we Wrocławiu!

Cykl Power Show stworzony został dla kobiet, które poszukują pomysłu na siebie, pragną zmiany w życiu, ale nie potrafią podjąć działania lub nie wiedzą jak to zrobić. Kobiet, które chciałyby od życia więcej, poszukujących motywacji i inspiracji oraz rady popartej życiowym doświadczeniem.

Power Show, to nowa, autorska formuła. Połączenie monodramu, z motywującą mową i inspiracją muzyczną. Za słowo odpowiedzialna jest Olga Kozierowska, twórczyni organizacji Sukces Pisany Szminką, która od 2008 roku wspiera kobiety i promuje ich sukcesy na arenie ogólnopolskiej. Za muzykę odpowiada Gabi Drzewiecka, pasjonatka dźwięku, znana i lubiana dziennikarka muzyczna. Obie panie związane są z rozgłośnią radiową ZET CHILLI.

Kolejne Power Show odbędą się we wrześniu i październiku w Kielcach, Poznaniu, Katowicach, Elblągu. W listopadzie zaś wielki finał w Warszawie.

Start wydarzenia:

Multikino Wrocław Pasaż, Plac Grunwaldzki 22, godzina 18:00
Cena biletów: 35 pln

W programie:

Część 1. Odkrywanie siebie.
Część 2. Okiełznanie powstrzymywaczy.
Część 3. By się bardziej chciało chcieć.
Część 4. W drodze do miejsca radości, sukcesu, spełnienia...

Po 90 minutowym Power Show odbywa się nietypowa sesja networkingowa i kurs z Nordick Walking w ramach akcji PZU Zdrowie "Zamień szpilki na kijki".

Olga Kozierowska to twórczyni wspierającej rozwój kobiecej przedsiębiorczości organizacji Sukces Pisany Szminką, inicjatorka wsparcia i promocji kobiet w Polsce (w życiu społecznym i gospodarczym), która od lat szkoli, motywuje i wspiera rozwój zawodowy i duchowy Polek. Prowadzi autorską audycję "Sukces pisany szminką" na antenie radia Zet Chilli, jest również felietonistką magazynu "Sens" i autorką wielu publikacji oraz książki pt. "Sukces Pisany Szminką". Wcześniej związana była z TVN24 i TVP2, gdzie prowadziła autorskie programy dedykowane kobietom. Jako laureatka wielu prestiżowych nagród, także międzynarodowych ("Women of Consequence 2013", "Pozytywiska Roku 2013" "Dziennikarz Roku 2011" - za wspieranie rozwoju przedsiębiorczości), trafiła na listę "50 Kobiet Polskiego CSR 2013" oraz do grona 25 liderów Polski na przyszłe 25 lat (w 2014 roku).

Gabi Drzewiecka - pasjonatka muzyki, twórczyni masterplanów na życie. Pracę w mediach rozpoczęła od prowadzenia programów w telewizji muzycznej 4fun tv. Później przyszedł czas na Lifestylowo - muzyczne zadania w tubie tv, Plejadzie, Onecie, Pytaniu na śniadanie w telewizyjnej Dwójce oraz Radiu Roxy. Miejsca zagrzała pośród kobiecej redakcji Radia ZET Chilli. Jak sama twierdzi, z mężczyznami łączy ją poczucie humoru,z kobietami zaś ceni sobie przyjaźń i wzajemne wsparcie. Siła jest bowiem w nich! Ukończyła Warsaw International Studies in Psychology na Uniwersytecie Warszawskim. Uwielbia bawić się modą i planować aranżacje wnętrz przyszłego miejsca zamieszkania. Oprócz tego pasjonuje ją... kryminologia. Kilka lat swojego dzieciństwa spędziła w Indonezji, do której ma ogromny sentyment.

Bilety na "Power Show" można nabyć już od 20 kwietnia w kasach biletowych kin oraz online na stronie www.multikino.pl i www.groupon.pl

Organizatorzy: Sukces Pisany Szminką, Multikino, Radio Zet Chilli
Partner strategiczny: Energa
Partnerzy: PZU Zdrowie, Groupon
Partnerzy wspierający: Radio ZET, Wirtualna Polska, Claudia, Coaching, Stroer, Instytut Monitorowania Mediów, BBDO

Więcej informacji na stronie: http://www.powershow.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt