MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Zakończyła się już 19 edycja International Week Warsaw! Jest to program wymiany studenckiej, w który zaangażowani są przedstawiciele najbardziej prestiżowych uczelni ekonomicznych na świecie, takich jak Rotterdam School of Management czy Uniwersytet Pekiński.

Grupa studentów z ZSP SGH, dzięki współpracy z międzynarodową organizacją IWCO, dołożyła wszelkich starań, aby zagraniczni goście mogli poznać naszą kulturę, tradycje, ale również świat biznesu. Uczestnicy projektu mieli okazję wziąć udział w konferencjach i spotkaniach o tematyce ekonomicznej z przedstawicielami wiodących spółek działających na terenie Polski.

Podczas tygodnia spędzonego w naszym kraju nie zabrakło również odpowiedniej dawki rozrywki. W programie projektu znalazły się atrakcje, takie jak wycieczka do Krakowa i Oświęcimia, warsztaty kulinarne z Polish Your Cooking, case study przeprowadzony przez Empik School czy odwiedziny siedziby TVP oraz wiele, wiele innych. Jak również zajęcia prowadzone przez Bosch.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest integracja i zacieśnianie współpracy z uczelniami na całym świecie. Jest to tydzień pełen niesamowitych wrażeń, ciekawych doświadczeń i nowych znajomości, który z pewnością na długo zostanie w pamięci każdego uczestnika.

Wiecej informacji:
www.facebook.com/iwwarsaw
www.zspsgh.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt