MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Koniec maja to nie tylko wizja zbliżającego się lata i wakacji. To także czas na najbardziej kolorową imprezę charytatywną na Pomorzu!

Niech szansa na poznanie nowych ludzi oraz zgarnięcie niesamowitych nagród, nie przemknie Wam przed nosem! 30 maja na terenie Politechniki Gdańskiej odbędzie się Color Day PG! To unikalne na skale kraju połączenie kolorowego biegu z festynem i charytatywną pomocą! Organizatorzy, znając oczekiwania studentów jak i rodzin z dziećmi, przygotowali wydarzenie idealnie wpisujące się w aurę nadchodzących wakacji! Od zawsze lato kojarzy się z beztroskimi chwilami zabaw dlatego studenci Politechniki chcą wprowadzić Was w ten przyjemny czas już miesiąc wcześniej!

Koncerty, występy artystyczne, konkursy, licytacje, mnóstwo atrakcji dla studentów i dzieci, kulinarne rarytasy oraz to co najważniejsze - bieg w szczytnym celu! Po raz drugi wspieramy Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. Każda kwota jaką podzielicie się z nami podczas tej imprezy zostanie w całości przekazana na podopiecznych hospicjum. Zapraszamy do wzięcia udziału w trójmiejskim święcie Radości.

30 maja - potężna dawka kolorowej zabawy!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.