MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Pięć miast, pięć najlepszych klubów, śmietanka polskich didżejów i doskonała oprawa muzyczna. To właśnie UEP Party, cykl imprez, na który już na przełomie maja i czerwca zaprasza Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu. Wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i przedniej zabawy – przybywajcie!

Najlepsze, wielokrotnie nagradzane kluby, najciekawsi ludzie i prawdziwa muzyczna uczta, od najnowszych bangerów po wiecznie żywe klasyki, od rapu i funku po nowe elektroniczne brzmienia i mash'upy. Do tego nietuzinkowi artyści – na czele z Tomkiem Torresem, wybitnym instrumentalistą, perkusistą zespołu Afromental, który jako gość specjalny cyklu zaprezentuje swój wyjątkowy, klubowy Live Act. Takie właśnie będą imprezy UEP Party, które już teraz powinni zaznaczyć w swoich kalendarzach wszyscy imprezowicze w Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie, Białymstoku i Warszawie.

Na imprezy szczególnie zapraszamy wymęczonych egzaminami dojrzałości maturzystów, którzy poszukują inspiracji w wyborze dalszej ścieżki życiowej. Mile widziani będą też wszyscy studenci odliczający ostatnie dni laby przed zbliżającą się sesją. Gospodarzem i Sponsorem cyklu jest Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu – jedna z najlepszych i najnowocześniejszych uczelni w kraju, która jak bodaj żaden inny uniwersytet w Polsce dba o dobry kontakt ze swoimi aktualnymi, ale i przyszłymi studentami. Stąd właśnie koncepcja cyklu imprez UEP Party, będącego nie tylko zachętą do dalszego rozwoju na uczelni przyjaznej zaludniającym ją żakom, ale też okazją do doskonałej i nieskrępowanej zabawy ze śmietanką polskich artystów klubowych.

Aby zachować nieco klimat studencko-egzaminacyjny, organizatorzy przygotowali dla uczestników dość oryginalną możliwość zdobycia bezpłatnych wejściówek na imprezę. Wystarczy zdobyć tzw. „Indeks Imprezowy” …wykazując się wiedzą z ekonomii na stronie wydarzenia www.uepparty.pl

UEP Party – Najciekawsi ludzie, najlepsza muzyka!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt