MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

30 czerwca na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się IV edycja Emerging Markets Business Conference - największej konferencji w Europie Środkowo-Wschodniej dotyczącej rynków wschodzących, organizowanej przez studentów warszawskich uczelni.

Wydarzenie jest punktem kulminacyjnym Emerging Markets Business Summit, dwutygodniowego szczytu gospodarczego oraz krótkoterminowej wymiany studenckiej. Głównym celem projektu jest umożliwienie wymiany myśli i doświadczeń dotyczących rynków wschodzących, a także integracja najlepszych ośrodków akademickich i biznesowych krajów rozwijających się. Podczas szczytu organizowane są warsztaty i wykłady dotyczące bankowości, unii walutowej, rynków finansowych i gospodarki. Tegoroczna edycja współpracuje z m.in. z Centrum Informacji o Euro NBP, Forum Obywatelskiego Rozwoju, czy PAIiIZ, a uczestnikami będą wybitni studenci z Brazylii i Argentyny.

Najważniejsza część projektu, czyli Emerging Markets Business Conference, odbywająca się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, wychodzi naprzeciw zapotrzebowaniu na wiedzę o nowych możliwościach i największych wyzwaniach wynikających ze współpracy gospodarczej krajów dynamicznie rozwijających się.
Tegoroczną edycję zaszczycą swoją obecnością m.in. osoby takie jak Anna Hejka (HCM Group CEO), Mirosław Janik (Wincor Nixdorf CEO), Marcin Jędrzejewski (The Boston Consulting Group Principal), Łukasz Kosman (Audioteka.pl CEO), Mateusz Morawiecki (BZ WBK CEO), Beata Stelmach (General Electrics CEO). W czasie konferencji poruszone zostaną kwestie przemian, które mają miejsce na rynkach wschodzących, a także następstw tego zjawiska pod względem zmian w równowadze sił na arenie międzynarodowej. Przedstawione zostaną zarówno kraje, które w ostatnim czasie mocno odczuwają skutki spowolnienia gospodarczego, jak i te, które z powodzeniem mogą pretendować do miana potęg gospodarczych i w które warto teraz zainwestować. Co więcej, znamienici polscy przedsiębiorcy opowiedzą o czynnikach zagranicznego sukcesu, a także rozwiną tematykę barier pojawiających się na drodze ekspansji geograficznej. Wydarzenie uświetni również wystąpienie przedstawiciela grupy kapitałowej PKP Intercity, który omówi przełomowe zmiany jakie nastąpiły w spółce oraz podzieli się historią sukcesu – czyli  wytrwałego dążenia do zwiększania i utrzymania rentowności w kontekście wielu ważnych decyzji podjętych przez PKP Intercity w ostatnim czasie.

Więcej informacji na www.embcwarsaw.com oraz www.embswarsaw.com.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt