MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Kurs języka angielskiego na Malcie na kampusie Sprachcaffe

Jesteś tegorocznym maturzystą i najcięższe dni egzaminów już za Tobą? Nie masz jeszcze planów na wakacje? Nie wiesz co robić po maturze? Pamiętaj, że to najdłuższe wakacje Twojego życia, które już nigdy się nie powtórzą. Jeśli oczekujesz od życia więcej niż inni zwykły wyjazd wakacyjny to dla Ciebie za mało – zainwestuj w siebie i wyjedź na wyjątkowe wakacje będące połączeniem słonecznego wypoczynku za granicą wśród młodzieży z całego świata, ze sportem, podróżami i szlifowaniem znajomości języka obcego. Brzmi nieźle, ale...

artykuł sponsorowany

…po maturze masz dosyć nauki?

Maraton maturalny sprawił, że na samą myśl o ponownym bliskim spotkaniu z jakimkolwiek podręcznikiem przechodzą Ci ciarki? Nie martw się. „Obozy z językiem obcym nie mają nic wspólnego z siedzeniem z nosem w książce. Na obozie językowym nauka odbywa się przede wszystkim poprzez integrację z ludźmi z całego świata, którzy przebywają na obozie w tym samym celu oraz zajęcia językowych z native speakerami, które opierają się na swobodnych konwersacjach. Ideą obozów językowych jest przełamanie bariery językowej i prowadzenie rozmów w obcym języku, dlatego umiejętności językowe szlifuje się nie tylko na zajęciach, ale także na plaży, na basenie, imprezach, ogniskach i wycieczkach. Taka nauka nie jest męcząca a uczestnicy obozu chłoną język ich otaczający bez większego wysiłku.” – zapewnia Monika Brzezińska doradca turystyczny ze Sprachcaffe Polska - organizatora kursów i obozów językowych za granicą.

Dowiedz się więcej -> Obozy i kursy językowe za granicą

Myślisz, że angielskiego można uczyć się tylko w Anglii?

Na wspomnianych obozach, języków uczy się w miejscu, gdzie są one językami powszechnie używanymi, czyli hiszpańskiego w Hiszpanii, angielskiego w Anglii, niemieckiego w Niemczech, francuskiego we Francji itd. Ale to nie wszystko! Czy wiesz, że Malta - śródziemnomorska perełka – to była kolonia brytyjska, której mieszkańcy mówią w języku angielskim? I tam też odbywają się kursy angielskiego. To istny raj oblany turkusowymi ciepłymi wodami morza śródziemnego, tętniący życiem i zamieszkały przez wyjątkowo sympatycznych mieszkańców. A to tylko jedna z propozycji oryginalnych miejsc do nauki języków. Hiszpańskiego możesz uczyć się nie tylko w Hiszpanii, ale też na gorącej Kubie, czy karaibskim wybrzeżu Meksyku. Osoby, które wolą wielkomiejski klimat mają do wyboru szkoły w sercu największych metropolii jak np. angielski w Nowym Jorku, Bostonie czy chiński w Szanghaju. Także miłośnicy historycznych perełek i języków romańskich będą usatysfakcjonowani francuski w Paryżu, włoski w Rzymie czy hiszpański w Barcelonie to tylko niektóre z opcji. Ci, którzy wolą orientalne klimaty i języki mogą wybrać arabski w Maroko czy chiński w Pekinie. „Szkoły Sprachcaffe oferują również opcję multipakietu, dzięki której w ramach jednego wyjazdu można zatrzymać się w kilku miastach w obrębie jednego kraju np. Malaga-Barcelona-Madryt. Jest to rozwiązanie dla osób, które chciałyby poznać jak najlepiej dany kraj, a przy okazji uwielbiają podróże i nie potrafią dłużej usiedzieć w jednym miejscu.” – mówi Monika Brzezińska ze Sprachcaffe.

Podróże + nauka języka to dla Ciebie wciąż za mało?

Najłatwiej jest uczyć się języka robiąc to, co lubimy najbardziej, poprzez oddawanie się swojej pasji. Sport, gotowanie, zajęcia artystyczne – w każdym miejscu, w którym odbywają się kursy można znaleźć coś dla siebie. Dla aktywnych nurkowanie na Malcie, kursy salsy na Kubie albo tai chi w Chinach, dla artystycznych dusz malowanie chińskiej porcelany czy też dla miłośników gotowania – kurs włoskiej kuchni, którą wszyscy tak uwielbiamy.

Nauka nurkowania podczas kursu języka angielskiego na Malcie ze Sprachcaffe

Jeśli więc wybór najlepszego kierunku studiów i najlepszej uczelni jest już za Tobą – czas zaplanować wakacje.

Obozy i kursy językowe to szansa na zdobycie niepowtarzalnych doświadczeń, przełamania bariery językowej, nawiązania przyjaźni z osobami z całego świata i szlifowanie nowych umiejętności lingwistycznych. A znajomość języka niedługo przyda Wam się zarówno w życiu prywatnym, podczas studiów jak i pomoże w przyszłym wspinaniu się po szczeblach kariery zawodowej!

Niezapomnianych wakacji życzy Sprachcaffe Polska!

Sprachcaffe – organizator kursów i obozów językowych za granicą

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt