MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Startup Camp Rijeka  ma pomagać przemieniać pomysły biznesowe w sprawnie funkcjonujące przedsięwzięcia. Przedsiębiorcy oraz inwestorzy z Chorwacji i Stanów Zjednoczonych zostaną mentorami pomysłodawców.

W Camp Rijeka może uczestniczyć 30 młodych przedsiębiorców (w wieku od 18 do 35 lat), wybranych w oparciu o pomysły biznesowe, które zgłoszą. W trakcie 5-dniowego programu uczestnicy będą mieli możliwość przedstawienia swoich pomysłów na biznes. Poprzez szereg różnorodnych ćwiczeń i treningów z budowania zespołu, wykładów, warsztatów, indywidualnych zajęć z zespołem coachingowym, młodzi przedsiębiorcy zdobętą wiedzę i przekształą swój pomysł w faktyczny produkt lub biznes. Pod koniec kursu, czterech inwestorów / przedsiębiorców (2 ze Stanów Zjednoczonych i 2 z Chorwacji) oceni projekty, a zwycięzcy otrzymają wyróżnienia i nagrody od organizatorów.

Startup Camp Rijeka odbędzie się Parku Technologicznym Uniwersytetu w Rijeka (Step Ri) od środy 2 września do niedzieli, 6 września 2015.

Serdecznie zachęcamy zespoły spoza Chorwacji do wzięcia udziału w wydarzeniu. Jest to niepowtarzalna okazja otrzymać wskazówki mentorskie od specjalistów ze Stanów Zjednoczonych i Chorwacji. Organizatorzy pokrywają koszty pobytu dla dwóch członków zespołu konkursowego.

Więcej informacji o mentorach, programie oraz procesie aplikacji: www.step.uniri.hr

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 20 lipca 2015!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt