MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ekologia i ochrona środowiska to tematy, które we współczesnym świecie stają się coraz ważniejsze. Miasta, firmy, organizacje, stowarzyszenia, decydenci i indywidualni obywatele wszyscy zastanawiają się, co zrobić, żeby poprawić stan otaczającej nas przyrody. Pora, aby na ten temat wypowiedzieli się młodzi ludzie – szansę na to będą mieć już od początku września, biorąc udział w projekcie „Żółte motyle w kapuście”.

„Żółte motyle w kapuście” to konkurs organizowany przez Fundację Optimum Pareto, przy wsparciu Koła Naukowego CSR, działającego na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Projekt skierowany jest do uczniów szkół średnich wszystkich typów z terenu miasta Krakowa. Uczniowie mogą zgłaszać się do konkursu zarówno indywidualnie, jak i w zespołach. Zadaniem uczestników jest przygotowanie pracy na jeden z wybranych tematów, wśród których wymienić należy m.in. opracowanie proekologicznych rozwiązań możliwych do wdrożenia w mieście, np. pomagających w walce ze smogiem, czy stworzenie innowacyjnego środka transportu nieemitującego szkodliwych zanieczyszczeń. Mogą także zaproponować sposób ma ochronę środowiska możliwy do wdrożenia w biurze albo … przygotować dzieło sztuki związane z tematem konkursu.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów szkół średnich do podejmowania dodatkowych aktywności i angażowanie się w życie lokalnych społeczności. Na najlepsze prace czekają nagrody o łącznej wartości 8 tysięcy złotych. Prace zostaną także zebrane i opublikowane w specjalnie przygotowanej publikacji elektronicznej, która zostanie przekazana partnerom projektu, patronom i władzą miasta Krakowa.

Projekt „Żółte motyle w kapuście” uzyskał także wsparcie finansowe Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego, a jego partnerem strategicznym jest firma State Street Bank. Początek już we wrześniu, a zakończenie 25 listopada podczas uroczystej gali, na której po za prezentacją nagrodzonych prac, na uczestników czekać będzie także dużo atrakcji i dobrej zabawy. Na zgłoszenia czekamy od początku września. Więcej informacji pod adresem mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na Facebooku Odpowiedzialni i Instagramie zolte.motyle.

Zapraszamy!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave