MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Rok akademicki niedługo, a Ty wciąż nie wybrałeś swoich wymarzonych studiów? Nic straconego! W UAM czeka na Ciebie dodatkowa rekrutacja i kilkadziesiąt kierunków do wyboru. Zobacz, z czego m.in. możesz wybierać i do jakiej kariery zawodowej przygotuje interesujący Cię kierunek.

Ochrona środowiska

Jako absolwent tego kierunku masz przygotowanie do pracy w laboratoriach badawczych i kontrolnych, w administracji i instytucjach odpowiedzialnych za ochronę środowiska, parkach narodowych i krajobrazowych, rezerwatach przyrody, w oczyszczalniach ścieków, punktach uzdatniania wody.

Chemia

Możesz znaleźć zatrudnienie w przemyśle (mamy absolwentów w światowych gigantach farmaceutycznych i chemicznych), w laboratoriach kontrolnopomiarowych, urzędach i szkolnictwie. Absolwenci z „żyłką” badawczą pracują na uczelniach oraz w instytutach badawczych na całym świecie.

Biofizyka, specjalność biofizyka molekularna

Biofizyka molekularna adresowana jest do osób o zacięciu poznawczym, chcącym zrozumieć jak podstawowe prawa fizyki rządzą funkcjonowaniem organizmów żywych. Optyką okularową zainteresują się osoby pragnące zrozumieć jak funkcjonuje wzrok i jak go można diagnozować i korygować, osoby, które chcą zdobyć zawód optyka okularowego.

Informatyka

Ten kierunek przygotuje Cię do podjęcia pracy jako programista, projektant, wykonawca i administrator systemów  informatycznych, członek zespołu realizującego złożone projekty informatyczne.

Gospodarka przestrzenna

Wiedza, umiejętności i kompetencje zdobyte podczas studiów na kierunku gospodarka przestrzenna pozwolą Ci na działalność w zespołach projektowych z zakresu planowania przestrzennego i urbanistyki opracowujących dokumenty planistyczne, analizy przestrzenne zjawisk społecznych, przyrodniczych i gospodarczych.

Zarządzanie Państwem

Po tym kierunku otrzymujesz sprofilowane wykształcenie umożliwiające podjęcie pracy zawodowej w szeroko rozumianym sektorze publicznym nowoczesnego państwa, a także instytucjach prywatnych współpracujących z tym sektorem.

Praca socjalna

Możesz być inicjatorem i animatorem działań samopomocowych oraz  znaleźć zatrudnienie w instytucjach pomocy społecznej i szeroko pojętego systemu wsparcia społecznego, w instytucjach i organizacjach państwowych, samorządowych i pozarządowych.

Pedagogika Specjalna, spec. Logopedia - profilaktyka i terapia (nowa specjalność)

Możesz rozpocząć pracę w różnych instytucjach, w tym w: placówkach oświatowo-wychowawczych, poradniach specjalistycznych, placówkach opieki, wychowania i rehabilitacji, placówkach socjalnych i służby zdrowia, ośrodkach wczesnej interwencji i placówkach prowadzących zespoły wczesnego wspomagania i organizacjach pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych, a także w ramach samodzielnie tworzonych miejsc pracy.

Projektowanie kultury jest nastawione na wiedzę praktyczną. Po ukończeniu studiów będziesz posiadał wiedzę zawodową odpowiadającą na zapotrzebowanie rynku pracy: zorganizujesz między innymi imprezę kulturalną, przygotujesz widowisko oraz wytyczysz szlak turystyczny.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą: rekrutacja.amu.edu.pl

Dział Nauczania, ul. H. Wieniawskiego 1, 61-712 Poznań

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 61 829 40 29
https://www.facebook.com/amupoznan

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!