MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Serdecznie zapraszamy wszystkich licealistów, którzy lubią pisać, interesują się dziennikarstwem albo zwyczajnie, chcą dowiedzieć się czegoś nowego na bezpłatne warsztaty dziennikarskie „Warszawa nieodkryta”. Warsztaty organizuje Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego, działająca przy Instytucie Dziennikarstwa UW.

Podczas warsztatów, uczestnicy będą mogli poznać podstawy pracy dziennikarskiej, rozwiną umiejętności twórczego pisania oraz kreatywnego myślenia. Wszystko pod okiem znakomitego wykładowcy Uniwersytetu Warszawskiego – doktora Bronisława Tumiłowicza. W wyniku wspólnej pracy powstanie magazyn „Warszawa nieodkryta”. Warsztaty potrwają do 15 grudnia, przewidzianych jest 12 spotkań (10 spotkań warsztatowych i 2 wycieczki studyjne).

Jest to kolejny projekt realizowany przez Fundację na rzecz Rozwoju Szkolnictwa z warszawskimi licealistami. Poprzednie edycje związane były z takimi tematami jak: „Maria Skłodowska-Curie – noblistka i obywatelka”,  „Uniwersytet Warszawski, Julian Tuwim – poeta warszawski”, „Mapa warszawskich miejsc z charakterem”. 

Dla licealistów, którzy zaangażowali się w projekt, była to szansa na poznanie dziennikarskiego fachu w praktyce, okazja podejrzenia jak działa redakcja oraz możliwość poznania ludzi o podobnych zainteresowaniach, poszerzenia horyzontów i ugruntowania poglądów. Warsztaty „Warszawa nieodkryta”, zbudowane są na podobnym, przyjaznym uczniom modelu pracy.


NABÓR NA WARSZTATY TRWA DO 20 WRZEŚNIA 2015R.
ZAPISY PRZEZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA STRONIE FUNDACJI SZKOLNICTWO DZIENNIKARSKIE.

Więcej informacji: http://www.fsd.edu.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt