MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Jeśli Twoja przyszłość nie jest Ci obojętna, chcesz świadomie kroczyć wybraną ścieżką zawodową i rozwijać swoje zainteresowania, mamy dla Ciebie znakomitą propozycję! Już 20 października startuje kolejna edycja Targów Pracy Politechniki Białostockiej.

Biuro Karier Politechniki Białostockiej zaprasza do udziału w kolejnej edycji Targów Pracy 2015. Wydarzenie to odbędzie się  20 października w godzinach 10:00 – 15:00 na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej przy ulicy Wiejskiej w Białymstoku.  Oferta Targów Pracy skierowana jest nie tylko do studentów i absolwentów. Mogą w nich uczestniczyć wszyscy, którzy poszukują zatrudnienia i chcą zdobyć nowe doświadczenia. Warto wspomnieć także o cyklu bezpłatnych warsztatów i szkoleń przygotowanych w drugim dniu targów (21 października).

Targi Pracy organizowane są cyklicznie z myślą o osobach poszukujących pracy, stażu, praktyki lub chcących zmienić swoją ścieżkę kariery zawodowej. Zgromadzenie w jednym miejscu przedstawicieli ze środowiska pracodawców oraz potencjalnych pracowników umożliwi skuteczną wymianę informacji i ułatwi młodym ludziom wejście na rynek pracy. Do udziału w tegorocznych targach zgłosiło się ponad trzydziestu wystawców reprezentujących różne branże. Na stoiskach będzie można uzyskać informacje na temat przebiegu procesu rekrutacji oraz zapoznać się
z aktualnymi ofertami pracy bądź stażu.

Natomiast 21 października, to dzień warsztatowo – szkoleniowy. Zakres tematyczny tych zajęć będzie obejmował zagadnienia z zakresu przedsiębiorczości, poruszania się po rynku pracy, rozwoju swoich kompetencji, realizacji projektów, prawa pracy oraz Public Relations.

 Wydarzenie będzie miało charakter otwarty, tak aby każda osoba miała bezpośredni i łatwy dostęp do wiedzy o firmie, która go  interesuje. Udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach jest niepowtarzalną szansą na zwiększenie swoich szans na rynku pracy i zyskanie w oczach pracodawców. Zapisy na szkolenia odbędą się za pośrednictwem Biura Karier PB – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Pełna lista warsztatów znajduje się na stronie internetowej http://karier8.wix.com/targipb

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt