MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Jesienna Akcja Rekrutacyjna IAESTE – pozwól się odkryć! Czujesz, że tej jesieni chciałbyś spróbować czegoś nowego? Masz wrażenie, że same studia to za mało? Jesteś pełen energii, masz mnóstwo pomysłów i zbyt mało okazji, żeby się wykazać? Chciałbyś się ciągle rozwijać i uczyć czegoś nowego? Albo może po prostu szukasz sposobów na ciekawe spędzenie wolnego czasu?

Jeśli chociaż raz odpowiedziałeś „TAK” to niepodważalny znak, że właśnie w Tobie drzemie moc IAESTE!

Herosi IAESTE rozsiani są po całym świecie. Posiadamy bazy w 86 krajach, a w Polsce stacjonujemy w 13 komitetach: na Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie, Politechnice Krakowskiej, Politechnice Gdańskiej, Politechnice Poznańskiej, Politechnice Łódzkiej, Uniwersytecie Łódzkim, Uniwersytecie Medycznym w Łodzi, Politechnice Rzeszowskiej, Politechnice Częstochowskiej, Politechnice Śląskiej, Politechnice Wrocławskiej, Politechnice Warszawskiej oraz Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technicznym w Szczecinie. Naszą misją statutową jest realizacja Międzynarodowego Programu Wymiany Praktyk, w ramach którego współpracujemy z około 250 firmami, wysyłając ponad 260 studentów na praktyki każdego roku.

Nasze niespożyte pokłady energii wykorzystujemy organizując wiele ciekawych projektów m. in. IAESTE CaseWeek- warsztaty w formie case study prowadzone i przygotowane przez najlepsze firmy w Polsce czy wirtualne targi pracy Online Career Fair. Z herosami Komitetów Europy Środkowej spotykamy się na organizowanej przez nas konferencji – Central European Convention, gdzie dzielimy się doświadczeniami i planami na przyszłość.

Nie marnuj swojego potencjału – w październiku wejdź na www.iaeste.pl/rekrutacja, wypełnij ankietę i dołącz do herosów IAESTE! Polub także nasz fanpage na facebook’u www.facebook.com/IaestePoland i bądź na bieżąco z wszelkimi wydarzeniami!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt