MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Portal MatmaNa6.pl rozpoczął szóstą już edycję kursu maturalnego z matematyki.W kursie może wziąć udział każdy zainteresowany maturzysta, również ten, który przystępuję do egzaminu dojrzałości po wielu latach przerwy w nauce.Tak jak wszystkie poprzednie edycje, również ta jest całkowicie  bezpłatna.

Co roku z kursu korzysta kilkanaście tysięcy maturzystów z całej Polski. Jest to możliwe dzięki obranej formie kursu. Wszystkie materiały są dostępne online. Każdy uczeń może do nich sięgnąć w dowolnym dniu i o dowolnej porze z własnego komputera lub telefonu.

Kurs dostępny jest na dwóch poziomach zaawansowania: podstawowym i rozszerzonym. Każdy z nich przygotowuje do odpowiedniego poziomu egzaminu maturalnego. Całość kursu podzielona jest na krótkie jednostki lekcyjne, około 20-40 minut każdego dnia, tak aby maturzysta mógł przyswoić odpowiedni fragment wiedzy, a jednocześnie nie zanudził się.

W ramach kursu na wybranym poziomie uczestnik codziennie otrzymuje jedną lekcję na podany podczas rejestracji adres e-mail. Każda lekcja zawiera: omówienie jednego zagadnienia maturalnego,interaktywne ćwiczenia utrwalające, przykłady rozwiązanych zadań, zadania maturalne do samodzielnego rozwiązania oraz rozwiązania zadań maturalnych z poprzedniej lekcji, aby porównać swoje wyniki z prawidłowymi odpowiedziami.

Aby zapisać się na kurs, wystarczy podać swoje imię, adres e-mail oraz wybrać poziom kursu. Zaraz po potwierdzeniu adresu e-mail kursant otrzyma pierwszą lekcję.

Więcej informacji o kursie oraz zapisy maturzystów można znaleźć na stronie
http://matmana6.pl/kurs_maturalny?perspektywy2015">matmana6.pl/kurs_maturalny.

 www.MatmaNa6.pl

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt