MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Uruchomiony został program EF Partner School, który skierowany jest do wszystkich gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz wyższych szkół w Polsce. Uczniowie i nauczyciele szkół, które zdecydowały się dołączyć do EF Partner School, mają możliwość wzięcia udziału w międzynarodowych projektach badawczych i konkursach edukacyjnych w bieżącym roku szkolnym 2015/2016.

EFSET – spersonalizowane narzędzie do sprawdzania wiedzy uczniów

Szkoły, które dołączą do grona EF Partner School, otrzymają dostęp do spersonalizowanego testu językowego EFSET, który szczegółowo ocenia poziom znajomości języka angielskiego uczniów. Szkoła otrzyma szczegółową i kompleksową ocenę poziomu znajomości języka angielskiego swoich uczniów. EFSET to narzędzie diagnostyczne, które szkoły mogą wykorzystać w procesie testowania i pracy metodycznej na lekcjach języka angielskiego w ciągu roku. Tegoroczne badania Education First potwierdzają, że EFSET jest narzędziem, które sprawdza zdolności językowe z taką samą precyzją, jak czołowe standaryzowane testy języka angielskiego: TOEFL i IELTS.

Badania językowe na światową skalę

EF English Proficiency Index jest rankingiem określającym poziom znajomości języka angielskiego uczniów i studentów na całym świecie. EF EPI-s umożliwia sprawdzenie, jak uczniowie danej szkoły wypadają na tle innych szkół w Polsce, Europie i na świecie.

Wsparcie metodyczne dla nauczycieli

Nauczyciele szkół partnerskich otrzymują pomoce naukowe oraz dostęp do materiałów dydaktycznych online, a także możliwość wyjazdów na szkolenia i kursy metodyczne z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego. Ponadto mogą uczestniczyć w webinariach Online Teacher Training Seminars, podczas których mogą wymienić się doświadczeniami z nauczycielami z całego świata i zdobyć certyfikat EF Teacher Development Certificate.

Sieć Badań Edukacyjnych EF Research Network tworzą uniwersytety z całego świata, w tym University of Cambridge, Harvard Graduate School of Education, które wspólnie pracują nad udoskonalaniem metod uczenia się języków obcych.

Druga edycja międzynarodowego konkursu dla młodych, zdolnych uczniów

EF Challenge to międzynarodowy konkurs dla gimnazjalistów i licealistów, w którym uczestnicy nagrywają krótkie inspirujące wystąpienie w języku angielskim z odpowiedzią na pytanie: czy uważasz, że wszystko jest możliwe (z ang. do you believe nothing is impossible). Dwudziestu zwycięzców EF Challenge pojedzie na EF YOUTH LEADERSHIP FORUM w Rio w Brazylii.

Program EF Partner School jest otwarty dla wszystkich szkól gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Polsce, które chcą włączyć się aktywnie w działania  z zakresu edukacji językowej. EF Partner School z jednej strony ułatwia i wzbogaca pracę nauczycieli i wykładowców, a z drugiej strony daje uczniom szereg możliwości do wykazania się znajomością języków obcych poza szkołą – mówi Katarzyna Spyridakis, Education First, Manager ds. Relacji z Klientem Edukacyjnym w Polsce.

Szkoły zainteresowane dołączeniem do grona EF Partner School mogą zgłaszać się do projektu dzwoniąc pod numer telefonu, który dostępny jest na stronie internetowej pod adresem: www.ef.pl.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!