MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


CEMS Chance to cykl 4-dniowych warsztatów skierowanychdo uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej, którzy pochodzą z małych miejscowości lub znajdują się w trudnej sytuacji życiowej – rodzinnej, finansowej, czy zdrowotnej. Praktyczne zajęcia oraz inspirujące szkolenia – wszystko, co ma na celu wskazanie różnych ścieżek rozwoju zawodowego oraz umiejętności miękkich dla młodzieży z całej Polski.

Podczas 4-dniowego pobytu w Warszawie uczestnicy projektu biorą udział w serii warsztatów, paneli dyskusyjnych i spotkań z ludźmi sukcesu, w trakcie których poruszane są tematy, takie jak analiza predyspozycji zawodowych, doskonalenie umiejętności miękkich, budowanie ścieżki kariery, czy klockonomia (warsztaty ekonomiczne).

Warsztaty w ramach CEMS Chance prowadzone są przez wykładowców Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, przedstawicieli firm wspierających projekt oraz ekspertów z wielu dziedzin. W projekt zaangażowane są również osoby ze świata mediów, czy sportu. Dotychczasowymi gośćmi CEMS Chance byli m.in. Rafał Brzozowski, Przemysław Babiarz, raper Flint, czy Dorota Wellman, która po raz kolejny została ambasadorką projektu.

Co więcej, CEMS Chance ma również znaczącą wartość kulturalną. Fakt, że odbywa się w Warszawie, daje szansę na podróż, nierzadko pierwszą w życiu, do stolicy Polski. Poprzez udział w projekcie uczestnicy mają okazję odwiedzić atrakcyjne galerie, muzea, ośrodki naukowe oraz centra rozrywki, takie jak Centrum Nauki Kopernik, czy Muzeum Powstania Warszawskiego.

W tym roku projekt odbędzie się w dniach 8-11 grudnia. Rekrutacja zakończy się 15 listopada. Więcej informacji oraz formularz rekrutacyjny znajdują się na stronie projektu: www.cemschance.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt