MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ponad 1600 uczniów szkół gimnazjalnych z całej Polski przystąpiło do eliminacji szkolnych Gimnazjalnej Olimpiady Przedsiębiorczości, które odbyły się 5 listopada 2015 r. w ponad 140 szkołach zgłoszonych do zawodów.

Zadanie zawodników polegało na rozwiązaniu testu składającego się z 30 pytań o zróżnicowanym poziomie trudności. Uczniowie mogli wykazać się wiedzą z zakresu ekonomii i zarządzania oraz orientacją w bieżących wydarzeniach ze świata gospodarki i biznesu. Już dwie godziny po zawodach uczniowie mogli przekonać się, jak im poszło w tegorocznej edycji Olimpiady – na stronie internetowej konkursu opublikowano klucz odpowiedzi do testu.

Dzięki specjalnemu systemowi protokołów elektronicznych szacunkowe progi punktowe będą znane 20 listopada br. Wyniki finalne – listę 300 najlepszych zawodników zakwalifikowanych do kolejnego etapu – poznamy już w połowie grudnia br.

Jest o co walczyć! Stawką w konkursie są zaproszenia na elitarne warsztaty z tworzenia start-upów z najlepszymi praktykami biznesu oraz wartościowe nagrody rzeczowe.

Wszystkie informacje dotyczące konkursu dostępne są na stronie internetowej Olimpiady www.gop.edu.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt

mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.