MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Jak zintensyfikować wymianę handlową pomiędzy Polską a Ukrainą? Gdzie szukać nowych możliwości kooperacji w zakresie eksportu na rynki krajów trzecich? Które z obszarów badawczych można wykorzystać do zwiększenia innowacyjności przedsiębiorstw w Polsce i na Ukrainie? Podczas konferencji Stan i rozwój bilateralnej współpracy gospodarczej Polski i Ukrainy w Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie 16 listopada zaproszeni eksperci będą dyskutować na temat sytuacji makroekonomicznej oraz problemów transformacji i rozwoju gospodarczego, dwustronnej wymiany handlowej, edukacji, rynku pracy, rozwoju społecznego i regionalnego, inwestycji oraz finansów.

Wśród gości konferencji znajdą się m. in.: Jacek Piechota, Prezes Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej, prof. Igor Makarenko, Dyrektor Instytutu Ekonomiki i Prognoz Narodowej Akademii Nauk Ukrainy,  prof. Iryna Moisejenko, Lwowski Państwowy Uniwersytet Spraw Wewnętrznych, przedstawiciele Żytomierskiego Państwowego Uniwersytetu Technologicznego, przedstawiciele Uniwersytetu „Ukraina”. Patronem konferencji jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza.

- Wierzymy, że będzie to doskonała okazja, aby przedstawić badania i przede wszystkim praktyczne doświadczenia na temat stanu rozwoju bilateralnej współpracy gospodarczej Polski i Ukrainy. Konferencja adresowana jest do wszystkich, którzy mają świadomość ogromnego jej znaczenia – mówi prof. dr hab. Juliusz Kotyński, Dziekan Wydziału Biznesu i Stosunków Międzynarodowych Akademii Finansów i Biznesu Vistula.

Miejsce  wydarzenia:

Akademia Finansów i Biznesu Vistula na warszawskim Ursynowie
ul. Stokłosy 3 (w pobliżu stacji metra Stokłosy), aula nr 1

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!