MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego i Dunaj Instytut Dialogu zapraszają w czwartek na debatę zatytułowaną „Sytuacja społeczno-polityczna w Turcji po wyborach parlamentarnych”. Spotkanie odbędzie się na uczelni 26 listopada w godzinach 13.30 - 15.00 w sali 106.

O Turcji, która jest od lat kandydatem do Unii Europejskiej, opowiedzą eksperci współpracujący z Instytutem Dialogu Dunaj w dziedzinie stosunków międzynarodowych.

W debacie wezmą udział politolodzy specjalizujący się w problematyce tureckiej, polityce zagranicznej Turcji oraz stosunkach polsko-tureckich: dr Davut Han Aslan z Uczelni Vistula, dr hab. Adam Szymański z Instytutu Nauk Politycznych UW oraz pan Karol Wasilewski, doktorant z Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych UW.

– Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się o pierwszym demokratycznym państwie w świecie islamu, które nadal poszukuje swojej tożsamości. Podczas debaty poznasz aktualną pozycję Turcji na świecie. Dowiesz się więcej o sytuacji po podwójnych wyborach, partii rządzącej AKP i opozycji, sytuacji mediów oraz problemach,
z jakimi boryka się Turcja w odniesieniu do uchodźców –
mówi Agnieszka Sycińska, Dyrektor Studium Języków Obcych Uczelni Łazarskiego. – Spotkanie jest również doskonałą okazją do nauki języka, obejmującego zagadnienia związane z sytuacją państw na arenie międzynarodowej, szczególnie z uwzględnieniem jego praktycznego zastosowania – podkreśla Sycińska.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.lazarski.pl.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!