MegaBaza edukacyjna Perspektywy®

Studencka organizacja Erasmus Student Network w Szkole Głównej Handlowej kontynuuje, zainicjonowane rok temu, bezpłatne zajęcia z matematyki dla maturzystów. Ideą ESN Projekt Nauka jest przygotowanie licealistów do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym podczas cyklu zajęć na uczelni.

Wykłady (bez obowiązku rejestracji) odbywają się w aulach, co potęguje uczucie przynależności do akademickiego grona. Lekcje prowadzą wybrani studenci lub absolwenci kierunków ścisłych. Wybierane są osoby, które lubią matematykę i - co najważniejsze - umieją przekazać swoją wiedzę. Prócz wykładów, prowadzone są też konsultacje dla tych, którzy nie zrozumieli do końca materiału z wykładu, mają problem z konkretnym.

 W tym roku przygotowano jedenaście działów z programu rozszerzonej matematyki, a co za tym idzie jedenaście tygodni wykładów i konsultacji. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie począwszy od 1 grudnia, w każdy wtorek o 19:00 (wykłady) i czwartek o 19:00 (konsultacje). Studenci SGH zapraszają do stworzenia kolejnej pamiętnej i jeszcze bardziej udanej edycji Projektu Nauka! Przygotuj się do matury i studenckiego życia za jednym zamachem!

Jeśli się wahasz, odwiedź wydarzenie na Facebooku http://www.facebook.com/ProjektNaukaSGH/?fref=ts lub stronę internetową Projektu www.projektnauka.pl.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt