Partner Rankingu
mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. immediate bitwave

Liceum Ogólnokształcące nr XL z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

Liceum Ogólnokształcące nr XL z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego

00-808 Warszawa, ul. Platynowa 1
tel. 22 620 99 68
www.zeromski.waw.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Dyrektor: Anna Szczepańska-Filipp

Zapraszamy do klas pierwszych w roku szkolnym 2015/2016:

 • klasa A – matematyczno-informatyczna
  przedmioty na poziomie rozszerzonym: matematyka, fizyka, informatyka; w programie klasy udział w warsztatach na Wydziale Matematyki Informatyki i Mechaniki UW, zajęcia dodatkowe prowadzone przez pracowników uczelni warszawskich (angielski, wyb)
 • klasa B – biologiczno-medyczna
  przedmioty na poziomie rozszerzonym: biologia, chemia; w programie klasy: łacina, zajęcia w Szkole Promocji Zdrowia w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej oraz zajęcia dodatkowe „praktyka ponad teorią”: Spotkania z biologią XXI wieku, Otwarte Laboratoria – SGGW, Uniwersytet Warszawski, SWPS (angielski, wyb)

  Nasza współpraca trwa już 20 lat

 • klasa C – matematyczno-przyrodnicza
  przedmioty na poziomie rozszerzonym: matematyka, biologia lub chemia; wykłady i warsztaty w Instytucie Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego PAN, Otwarte Laboratoria – SGGW, SWPS (angielski, wyb)
 • klasa D – dwujęzyczna
  przedmioty na poziomie rozszerzonym: język angielski, język polski, WOS, historia; w programie klasy udział w projektach UE, zajęcia z elementów prawa, współpraca z Clubem Rotary (angielski, wyb)
 • klasa E – humanistyczna z elementami prawa
  przedmioty na poziomie rozszerzonym: język polski, WOS, historia; w programie klasy zajęcia z elementów prawa – Wydział Prawa i Administracji UW, lekcje historii w Krakowie i Wilnie, redakcja gazety „Jerome”, koło olimpijskie WOS (angielski, wyb)
 • klasa F – matematyczno-geograficzna
  przedmioty na poziomie rozszerzonym: matematyka, geografia, język angielski; w programie klasy udział w zajęciach organizowanych przez SGH, UW – warsztaty GIS DAY, współpraca z Europejską Szkołą Liderów (angielski, wyb)

O Szkole

 • Liczba uczniów w r. szk. 2014/2015: 615
 • Współpraca z warszawskimi uczelniami

ŚWIETNA SZKOŁA W ŚWIETNYM MIEJSCU
ważne dla szkoły miejsca na mapie Warszawy

Zajęcia dodatkowe

warsztaty i laboratoria w programach klas, zajęcia sportowe

Liczba punktów kwalifikujących do przyjęcia w r. szk. 2014/2015:

średnio 146 pkt.

Spotkania informacyjne:

12 marca i 9 kwietnia godz. 11.00 w budynku szkoły