Partner Rankingu
mgmgrandmarket.org Рабочее зеркало Vavada casino (Вавада) и регистрация с бонусами. Способы пополнения, регистрация, рабочие зеркала. Актуальное Леон бет зеркало всегда под рукой для ставок в любое время.

ENERGIA ludzi, miejsca, przyszłości

Czy wiesz, że możesz konstruować łaziki marsjańskie, projektować miasta, budować samochody wyścigowe i urządzenia medyczne, tworzyć programy komputerowe? Takie możliwości dają Ci studia na Politechnice Białostockiej!  Od architektury poprzez budownictwo, informatykę, logistykę, mechanikę i budowę maszyn po zarządzanie i inżynierię usług – Politechnika Białostocka kształci na atrakcyjnych kierunkach studiów pierwszego stopnia (inżynierskich i licencjackich), które możesz kontynuować na studiach magisterskich.

Energia ludzi

Siłą naszej Uczelni są kreatywni, młodzi ludzie, którzy na Politechnice Białostockiej realizują swoje pasje, angażują się w projekty studenckich kół naukowych, zdobywają nagrody w ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach w dziedzinie informatyki, architektury, budownictwa, mechaniki czy zarządzania.

W 2015 roku krajowy finał konkursu Microsoft Imagine Cup, w kategorii World Citizenship wygrała drużyna Toast and Brains z projektem Photon. To robot edukacyjny, który pomoże dzieciom nauczyć się programowania. Natomiast studenci z zespołu Cerber Motorsport budują bolidy. Będą się ścigać w zawodach Formula Student rozgrywanych na torach całego świata. Inna drużyna buduje kolejny łazik marsjański. Wystartuje z nim na światowych zawodach w analogu bazy marsjańskiej na pustyni w amerykańskim stanie Utah.

Energia miejsca

Turbiny wiatrowe, baterie słoneczne i pompy ciepła, takie urządzenia znajdziesz na Politechnice Białostockiej. Nasza Uczelnia stawia na ekologię i już dziś wykorzystuje odnawialne źródła energii (OZE) do zasilania laboratoriów, sal oraz akademików. W nowoczesnych  pracowniach Centrum INNO-EKO-TECH – na kierunkach biotechnologia, ekoinżynieria oraz ekoenergetyka – zdobędziesz wiedzę dotyczącą przyszłościowych dziedzin gospodarki. Politechnika Białostocka inwestuje w energię z natury i kształci specjalistów w zakresie OZE, budownictwa energooszczędnego, a także ochrony środowiska.

Energia przyszłości

Jeśli interesujesz się innowacyjnymi technologiami, chcesz zdobyć ciekawy zawód i studiować w mieście o szczególnej atmosferze – wybierz studia na Politechnice Białostockiej! Wybierz kierunek  i zawód z przyszłością!

Sprawdź sam! Przyjdź na kampus Politechniki przy ul. Wiejskiej podczas majowych Juwenaliów – święta wszystkich białostockich studentów. Odwiedź kultowe „murki”, które są tuż przy  studenckim klubie GWINT. Nastaw radio na energetyczną Akaderę – 87.7 FM lub posłuchaj rocka na akadera.bialystok.pl. Bo studia to nie tylko nauka, lecz także czas na dobrą zabawę i rozwijanie pasji.