Partner Rankingu

Znak jakości szkoły 2016

Zdobycie miejsca w czołówce ogólnopolskiego Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY jest dla każdego liceum i technikum zasłużonym powodem do dumy. Świadczy to przecież o dobrej atmosferze w szkole, tworzonej wspólnie przez znakomitą kadrę, ambitnych uczniów, a także władze samorządowe dbające o właściwe warunki nauczania. Warto się tym sukcesem pochwalić na oficjalnych stronach internetowych szkół, bo tam przecież zaglądają przede wszystkim uczniowie najstarszych klas gimnazjów i ich rodzice.

Dlatego, z inspiracji wielu dyrektorów i nauczycieli, wprowadziliśmy dla najlepszych polskich liceów i techników specjalne tytuły i wyróżnienia graficzne o kształcie szkolnych tarcz, będące potwierdzeniem wysokiej jakości pracy tych szkół.

Zgodnie z przyjętym przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy” zasadami, następujące szkoły mają prawo używać w 2016 roku tytułu honorowego „Złotej”, „Srebrnej” i „Brązowej” Szkoły 2016 i związanego z tym graficznego znaku jakości.


Tytuł "Złotej Szkoły 2016"

przysługuje szkołom ponadgimnazjalnym, które zajeły miejsca 1-100 (licea)

Tytuł "Srebrnej Szkoły 2016"

przysługuje szkołom ponadgimnazjalnym, które zajeły miejsca 101-200 (licea)

Tytuł "Brązowej Szkoły 2016"

przysługuje szkołom ponadgimnazjalnym, które zajeły miejsca 201-300 (licea)


Wyróżnienia te mogą być nieodpłatnie umieszczone przez cały 2016 rok na oficjalnych stronach internetowych wyróżnionych szkół. Aby otrzymać elektroniczną wersję tarczy, Dyrektor Szkoły powinien wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy

Więcej informacji na stronie: www.perspektywy.pl/znakjakosci

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt | E-booki

Steroide online kaufen seriösen steroide Shop in Deutschland