MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


young starterJeszcze do 15 września można się zarejestrować do udziału w polskiej edycji „Young Stater - Głodni Sukcesu!”. Young Stater ma ułatwić młodym ludziom start na rynku pracy oraz zakładanie własnych firm. Uroczysta inauguracja odbędzie się 3 października w Ministerstwie Gospodarki, z udziałem wicepremiera, ministra gospodarki, Waldemara Pawlaka.

young starter logoYoung Starter to cykl specjalistycznych interaktywnych zajęć, przeznaczonych dla osób w wieku 18-35 lat, które myślą o założeniu własnej firmy lub chcą rozpocząć karierę zawodową w korporacji. Ideą projektu jest wskazanie uczestnikom „ścieżki zwycięzcy”, która wiedzie od pomysłu, przez projekt i biznesplan, po stworzenie marki i wprowadzenie jej na rynek. W tym celu 300 najzdolniejszych osób spotka się w trakcie czterodniowego kongresu (3, 12, 19, 26 października 2012 r.)  z liderami polskiego biznesu, gdzie podczas licznych warsztatów eksperckich będą zdobywać cenną wiedzę i umiejętności. Wykłady odbędą się m. in. w Ministerstwie Gospodarki, Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych.

Więcej informacji i rejestracja:
www.youngstarter.pl, www.facebook.com/YoungStarter, www.mid.edu.pl
Udział w Young Starter jest całkowicie nieodpłatny. O przyjęciu decyduje m.in. kolejność zgłoszeń i Państwa uzasadnienie chęci udziału w Young Starter. Rejestracja kończy się 15 września 2012 r.

Organizatorzy: Fundacja Międzynarodowy Instytut Demokracji

Partnerzy: Centrum ŁOWICKA Dom Kultury w Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy, Ośrodek Analiz Politologicznych UW, Fundacja Międzynarodowy Instytut Społeczeństwa Obywatelskiego, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Patroni honorowi: Minister Gospodarki, Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Minister Pracy i Polityki Społecznej, Prezydent m. st. Warszawy

Mecenasi: mBank, Kompania Piwowarska, Microsoft; KRUK SA, GPW, Carrywater, Adwertajzing

Patroni Medialni: Radio Kampus, Uniwerek TV, Perspektywy, Res Publica Nowa, BRIEF, Students.pl, Kariera.pl, BusinessWoman&Life, PracaDlaStudenta, Popler.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt