MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


W dzisiejszych, niezwykle ciekawych czasach, największym kapitałem jest EDUKACJA. Uczyć się można (i trzeba!) przez całe życie. Od przedszkola po Uniwersytet Trzeciego Wieku. Szkoła podstawowa, średnia, różne studia, kursy językowe, zawodowe... Możliwości jest praktycznie nieskończenie wiele. Ale żeby z nich mądrze korzystać, potrzebna jest INFORMACJA.

I tu wkraczamy my - Wasze Perspektywy. Dostarczamy Wam profesjonalnie zebraną i opracowaną informację edukacyjną od ponad 20 lat. Nasze informatory, rankingi i targi edukacyjne od 1992 roku pomagają mądrze wybrać ścieżkę życiową kolejnym rocznikom absolwentów szkół podstawowych, gimnazjalistów, maturzystów, kandydatów na studia II stopnia, podyplomowe, doktoranckie...

Od 1998 roku wspieramy Was także za pośrednictwem Internetu. A we wrześniu 2008 roku, czyli dokładnie 4 lata temu uruchomiliśmy Portal Perspektywy, gdzie w jednym miejscu, pod adresem www.perspektywy.pl zebraliśmy wszystkie nasze zasoby.

A teraz zrobiliśmy na nim małą rewolucję. Dla Was!

Najważniejszą zmianą jest nasza nowa megaBaza, czyli zintegrowany system informacji edukacyjnej. Stworzyliśmy ją całkowicie od nowa, z wykorzystaniem najnowszych technologii i z uwzględnieniem wszystkich Waszych uwag i propozycji. Teraz jest to potężne narzędzie, umożliwiające szybkie i wygodne wyszukiwanie i porównywanie danych o studiach, uczelniach, kierunkach i zasadach przyjęć.

Nowa megaBaza to jedyny tak rozbudowany system w polskim internecie i, co równie ważne, jedyny kompletny. Udostępniamy Wam pełne i aktualne dane o wszystkich studiach wyższych (ponad 8,2 tys. programów) na wszystkich (ponad 450) polskich uczelniach. Co to oznacza? Że możecie teraz w jednym miejscu, szybko i przyjemnie znaleźć swoje wymarzone studia. Bez konieczności żmudnego przekopywania się przez przepastne serwisy uczelniane.

Jeśli czegoś nie ma w megaBazie, tego nie ma wcale :)

Rewolucja nie ominęła również strony wizualnej portalu Perspektywy oraz jego struktury i nawigacji. Uprościliśmy całą stronę główną, podzieliliśmy zawartość na strefy tematyczne: Gimnazjum, Liceum, Matura, Studia, Kariera… Zastosowaliśmy też jedno potężne menu główne.

Co jeszcze? Jest zupełnie nowy serwis Matura, odświeżone serwisy z rankingami Perspektyw, nowy system komentarzy, lokalizacje wszystkich uczelni naniesione są na Uczelnianą mapę Polski, a ich profile powiązane są z popularnym serwisem Facebook…

Mamy nadzieję, że rewolucja Wam się spodoba. Piszcie w komentarzach, co o niej sądzicie.

Redakcja portalu Perspektywy

 

 

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!