MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

REKLAMA


REKLAMA


REKLAMA


Obecne trendy rynkowe w usługach finansowych i metodach płatniczych zaskakują. Warto już dziś zdać sobie sprawę z tego, w jakim kierunku, dzięki digitalizacji, podąża globalny świat płatności i najnowszych trendów technologicznych.

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom „blockchain technology”, czyli metodom bloku łańcuchów technologicznych służących do przechowywania bazy danych, świat czeka ogromna zmiana w dotychczasowych nawykach posługiwania się tradycyjnym pieniądzem. Z pewnością jedną z takich rewolucyjnych zmian jest wprowadzenie na rynek nowej cyfrowej waluty Aten Coin. Wyjątkowe cechy tej waluty czynią ją jedną z najbardziej unikalnych i rozpoznawalnych z dotychczas dostępnych cyfrowych walut.

Nowa cyfrowa waluta Aten Coin stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, tak ważne w dzisiejszych transakcjach w sieci. Szybkość i wygoda w posługiwaniu się Aten Coinem sprawia, że jest ona najbardziej nowoczesną cyfrową walutą. Już wkrótce będzie możliwość używania Aten Coinów do dokonywania codziennych zakupów i płatności za np. kawę, gry on-line, jedzenie czy paliwo. Warto dodać, że Aten Coin jest pierwszą cyfrową walutą, która została zaprojektowana w sposób umożliwiający działania przeciwko „praniu brudnych pieniędzy” oraz spełniający wymagania procedury identyfikacji swoich klientów.

O tych i o innych zaletach Aten Coina można przeczytać na WWW.atencoin.com Wystarczy załadować najnowszą wersję aplikacji „Aten Wallet”, żeby móc korzystać z dobrodziejstw najbardziej nowoczesnej technologii.

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!