MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Powiślańska Szkoła Wyższa

82-500 Kwidzyn, ul. 11 Listopada 29
Rekrutacja:
tel. 55 615 13 73
Informacja:
tel. 660 758 017

 

Utworzona we wrześniu 1999 r.
Numer uczelni w ewidencji – 166

Rektor: dr Katarzyna Strzała-Osuch, prof. PSW

www.powislanska.edu.pl

rekrutacja@psw.kwidzyn.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Uczelnia praktyczna z 25 letnim doświadczeniem

Odkryj Powiślańską Szkołę Wyższą, wyjątkową uczelnię w Kwidzynie, Gdańsku, Toruniu i Kościerzynie. Solidna oferta edukacyjna czeka właśnie na Ciebie!

Powiślańska Szkoła Wyższa to renomowana instytucja edukacyjna, która od lat zdobywa uznanie i zaufanie wśród studentów, pracodawców i społeczności lokalnych. Nasza szkoła oferuje szeroki wachlarz programów studiów, nowoczesne zaplecze dydaktyczne oraz kadrę wykładowców z pasją i doświadczeniem. Zachęcamy Cię do odkrycia świata wiedzy i możliwości, jakie czekają na Ciebie w Powiślańskiej Szkole Wyższej!

Powiślańska ma swoje korzenie sięgające 25 lat wstecz. Od momentu powstania, naszym priorytetem było zapewnienie wysokiej jakości kształcenia, stawiając na rozwijanie umiejętności praktycznych, krytycznego myślenia i kreatywności. Nasza misja to przygotowanie absolwentów do wyzwań współczesnego rynku pracy, inspirowanie do osiągania sukcesów oraz wspieranie rozwoju osobistego i zawodowego.

Oferujemy różnorodne kierunki na wydziale Nauk o Zdrowiu oraz Nauk Ekonomiczno-Społecznych. Studenci mogą wybierać spośród kierunków takich jak: Pielęgniarstwo, Ratownictwo Medyczne, Położnictwo, Ekonomia, Dietetyka, Kosmetologia, studia podyplomowe i MBA, staramy się stale poszerzać ofertę tak, by każdy student miał szansę znaleźć coś idealnego dla siebie.

Nasza szkoła może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą dydaktyczną, która skupia w sobie zarówno doświadczenie zawodowe, jak i pasję do nauczania. Nasi wykładowcy są ekspertami w swoich dziedzinach, a jednocześnie są otwarci i przychylni wobec studentów.

Stale inwestujemy w rozwój infrastruktury, aby zapewnić naszym studentom dostęp do najlepszych warunków nauki. Nasze kampusy wyposażone są w sale wykładowe z najnowszym sprzętem multimedialnym, oraz bibliotekę z bogatą bazą zasobów elektronicznych. W Kwidzynie zaś znajduje się, jako jedyne w prywatnej uczelni na Pomorzu, nowoczesne Centrum Symulacji Medycznych.

Zależy nam na tym, aby nasi absolwenci odnajdywali się na rynku pracy i rozwijali swoje zawodowe pasje. Dlatego oferujemy im indywidualne wsparcie w procesie poszukiwania pracy, organizujemy szkolenia, warsztaty i mentoring, a także utrzymujemy stały kontakt z absolwentami. Współpracujemy również z wieloma firmami, co umożliwia zdobycie cennego doświadczenia zawodowego już podczas studiów. Ważnym punktem rozwojowym jest również bardzo rozwinięta działalność międzynarodowa uczelni, na przykład w postaci wyjazdów w ramach programu Erasmus+.

Powiślańska Szkoła Wyższa to miejsce, w którym edukacja idzie w parze z pasją i zaangażowaniem. Nasza oferta programów studiów, wyjątkowa kadra wykładowców, nowoczesna infrastruktura i wsparcie dla rozwoju kariery sprawiają, że studenci mają tutaj wyjątkową okazję do rozwoju intelektualnego i osobistego.

Zapraszamy Cię do dołączenia do społeczności PSW i rozpoczęcia niezapomnianej podróży w świat wiedzy i możliwości!

Czy wiesz, że:
...Powiślańska Szkoła Wyższa to wyjątkowa uczelnia? Dowiedz się, dlaczego!

  • Objęliśmy patronatem sowy w Gdańskim Zoo – symbol mądrości, który odzwierciedla nasze zaangażowanie w rozwijanie intelektualnych zdolności studentów. To tutaj, pod okiem wykwalifikowanej kadry, odkryjesz swoje talenty i poznasz różnorodność dostępnych kierunków studiów.
  • Jesteśmy dumni z nowoczesnego Centrum Symulacji Medycznych w Kwidzynie – jedynego w uczelni prywatnej na Pomorzu. To wyjątkowe miejsce pozwoli Ci zdobyć praktyczne doświadczenie i umiejętności medyczne na najnowocześniejszych symulatorach. Gotowy do wyzwań współczesnej medycyny?
  • W PSW kładziemy nacisk na wszechstronny rozwój studentów. Oprócz doskonałych programów studiów, oferujemy bogaty wybór programów prostudenckich. Aktywnie wspieramy studentów, dając im możliwość na tańszą i bardziej przystępną naukę z możliwością pogodzenia jej z obowiązkami codziennymi i zawodowymi.
  • Nasza uczelnia to także miejsce inspirujących wydarzeń kulturalnych, konferencji i targów pracy. Nawiąż kontakt z pracodawcami, zdobądź cenne kontakty i doświadczenie zawodowe już podczas studiów. Wyjedź na wymianę w ramach Erasmus+ lub weź udział w corocznym International Week.
  • W Powiślańskiej czekają na Ciebie nie tylko studia, ale także nowe przyjaźnie, niezapomniane doświadczenia i nieograniczone możliwości. Wybierz nas, a otworzymy przed Tobą drzwi do sukcesu zawodowego i osobistego. Rozpocznij swoją przygodę ze studiowaniem i dołącz do PSW już dziś!

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!