MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Akademia Finansów i Biznesu Vistula

ul. Stokłosy 3 02-787 Warszawa
(150 m od stacji Metro Stokłosy)

Dział Rekrutacji

tel. 22 45 72 400

www.vistula.edu.pl

rekrutacja@vistula.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki

Uczelnia GLOBALNYCH MOŻLIWOŚCI

  • Liczba kierunków studiów: 23

AKADEMIA FINANSóW I BIZNESU VISTULA, TO PRESTIż, INNOWACYJNY MODEL KSZTAŁCENIA, WYSOKI POZIOM, ORIENTACJA NA PRAKTYKę I WIELOLETNIE DOśWIADCZENIE W PROWADZENIU STUDIóW ONLINE. W BEZPIECZNYCH WARUNKACH DAMY CI TAKą WIEDZę, JAKA JEST CI NAPRAWDę POTRZEBNA I KWALIFIKACJE, JAKICH NAPRAWDę POSZUKUJą PRACODAWCY. PRZYGOTUJEMY CIę DO PRZYSZŁOśCI.

Akademia Finansów i Biznesu Vistula to najstarsza z działających niepublicznych uczelni w Polsce. Jest międzynarodową szkołą biznesu, która kształci liderów społecznych. Od 2019 r. jej filią jest Akademia im. A. Gieysztora w Pułtusku.

Misją Vistuli jest jak najlepiej przygotować absolwentów do przyszłej kariery. Jako jedna z niewielu polskich uczelni ma pełen zakres akredytacji ACCA oraz PMI Global Accreditation Center for Project Management Education Programs (GAC).

Vistula w czołówce Rankingu Perspektywy 2021
W Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021 AFiB Vistula zajmuje 4. miejsce. Plasuje się także na pierwszym miejscu wśród uczelni niepublicznych i czwartym wśród wszystkich polskich uczelni w kategorii Absolwent na rynku pracy. Uczelnia znalazła się zaraz za SGH, Warszawskim Uniwersytetem Medycznym i Politechniką Warszawską. To doskonały wynik, który wskazuje, że absolwenci uczelni radzą sobie doskonale i świetnie zarabiają. świadczy też o sile i energii Vistuli, w której znajdziesz bogatą ofertę studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym oraz online. W rankingu Perspektyw Stosunki międzynarodowe i Politologia prowadzone przez AFiB Vistula zyskały najwyższe noty wśród uczelni niepublicznych oferujących takie studia. Finanse i rachunkowość z akredytacją ACCA zajęły trzecie miejsce. Podobnie Ekonomia oraz Filologia angielska.

Specjalizacje na miarę przyszłych potrzeb
Programy studiów w Vistuli są wyjat̨kowe. W odpowiedzi na potrzeby rynku pracy uczelnia uruchamia nowe specjalności m.in. w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, zielonej gospodarki, biznesu e-commerce, sztucznej inteligencji czy inżynierii tworzenia gier komputerowych. Praktyczna wiedza i kompetencje w tych obszarach gwarantują absolwentom przewagę nad innymi i zawodowy sukces. Specjaliści w tych obszarach są dziś niezwykle pożądani i doskonale wynagradzani.

Studia online – elastycznoś́ć i wygoda
Vistula jest liderem w zakresie profesjonalnie przygotowanych studiów online, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę. Instytucja ma w tym obszarze wieloletnie doświadczenie. Posiada własną platformę e-learningową i gotowe materiały multimedialne, stale szkoli kadrę i intensywnie pracuje nad metodyką nauczania na odległość.

CZY WIESZ, ŻE...

  • Vistula to uczelnia przyjazna i dostępna dla każdego.
  • W Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy 2021 zajmujemy 4. miejsce wśród najlepszych uczelni niepublicznych.
  • Kształcimy studentów ze 100 krajów.
  • Nasz Dział Karier i Praktyk zadba o twoją przyszłość, pomoże ci nawiązać kontakty ze światem biznesu jeszcze w trakcie studiów.
  • W uczelni działa Klasa Konfucjańska – nauczysz się chińskiego i opanujesz chińską sztukę walki – wushu.
  • Uczelnia mieści się tuż przy stacji metra Stokłosy w Warszawie.
  • Działamy w grupie, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt