MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

02-008 Warszawa, ul. Koszykowa 86
Dział Rekrutacji
tel. 22 584 45 90, 22 584 45 82

Utworzona w listopadzie 1994 r.
Numer uczelni w ewidencji – 51

Rektor: dr hab. Jerzy Paweł Nowacki

Uprawnienia habilitacyjne: 1
H – dr hab. nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja

Uprawnienia doktorskie: 3
D – dr nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie informatyka techniczna i telekomunikacja
D – dr nauk inżynieryjno-technicznych w dyscyplinie inżynieria mechaniczna
D – dr sztuki w dyscyplinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki


www.pja.edu.pl

pjatk@pja.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Z nami masz przyszłość!

A gdyby studia dawały Ci nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, ale też szybki i pewny start kariery i do tego w międzynarodowym środowisku? W Polsko-Japońskiej chodzi nam o jedno: o Twoją pasję, Twój rozwój i Twoją przyszłość!

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, mimo, że kojarzy się przede wszystkim ze studiami informatycznymi, to nie tylko świat IT. Założona w 1994 roku warszawska uczelnia kształci informatyków, programistów, liderów branży IT, project managerów, ale także projektantów graficznych, grafików gier komputerowych, japonistów, czyli specjalistów kultury Japonii oraz architektów wnętrz. Nasi studenci często wracają do nas na podyplomowe studia MBA dla IT. Powody? Jest ich wiele!

W TEORII, TEORIA I PRAKTYKA SĄ IDENTYCZNE. W PRAKTYCE – NIE SĄ

Wykładowcy PJATK to doświadczona i aktywna kadra wykładowców-praktyków. W świecie, w którym zmiany zachodzą tak szybko, konieczna jest systematyczna aktualizacja wiedzy i umiejętności. Do tego również przekonujemy naszych studentów, którzy w trakcie studiów rozpoczynają także swoją karierę zawodową. Uczymy tego, co przydatne i, niezależnie od kierunku studiów, stawiamy na umiejętności praktyczne.

– Nasi wykładowcy to praktycy z aktualną wiedzą. Są otwarci, pomocni, ale też wysoko zawieszają poprzeczkę. Mamy naprawdę szerokie perspektywy. Dzięki szkolnym licencjom na najnowsze oprogramowanie, mogę w praktyce uczyć się SAAS czy SAP i wiem, że to bezpośrednio przekłada się na moje kwalifikacje na rynku pracy – potwierdza Aleksandra Mira, studentka II roku informatyki PJATK.

MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY

Nasi wykładowcy i studenci co roku angażują się w krajowe i międzynarodowe projekty naukowo-badawcze oraz artystyczne. Zależy nam na wymianie umiejętności i doświadczeń, a także na współpracy i integracji studentów w wielokulturowym środowisku. PJATK ma podpisane umowy z 31 uniwersytetami w Europie i 7 w Japonii, dzięki czemu z sukcesem realizujemy programy wymiany akademickiej. Na Wydziale Informatyki, Wydziale Zarządzania Informacją oraz Wydziale Sztuki Nowych Mediów prowadzimy studia zarówno po polsku, jak i po angielsku, dzięki czemu coraz więcej zagranicznych studentów decyduje się na rozpoczęcie nauki w Polsko-Japońskiej!

MIEJSCE NA PASJĘ!

W PJATK kibicujemy rozwojowi pasji wśród studentów. Wielu z nich angażuje się w działalność specjalistycznych kół naukowych – jednym z nich jest Robo Lab, czyli Koło Naukowe Robotyki, gdzie powstają projekty znacznie wykraczające poza program studiów na Wydziale Informatyki. W PJATK działają też sekcja e-sportu, sekcje AZS czy zajęcia z rękodzieła japońskiego. To wszystko możesz zobaczyć na naszym kanale Youtube: @polskojaponska!

ODWAŻNA WIZJA PRZYSZŁOŚCI

Śledząc losy naszych absolwentów, widzimy, że PJATK dał im szerokie i pewne perspektywy zawodowe. Nasi studenci sami tworzą swoją przyszłość, wykorzystując talenty i wiedzę w kierunkach, jakie najbardziej ich interesują. Decyzje zawodowe i rozwój studentów PJATK na rynku pracy wspiera Akademickie Biuro Karier.

Tegorocznym maturzystom i wszystkim, którzy myślą o wyborze studiów, życzymy odwagi w patrzeniu w przyszłość i zapraszamy do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych!


CZY WIESZ, ŻE...

Warszawa | Gdańsk | Bytom

  • Polsko-Japońską Akademię Technik Komputerowych znajdziecie również w Gdańsku i w Bytomiu. W tym roku Filia w Gdańsku otwiera nową lokalizację w samym centrum miasta, przy ulicy Targ Drzewny 9/11.
  • W minionym roku akademickim Koło Naukowe Data Science wygrało II miejsce w hackahtonie organizowanym w Abu Dhabi!
  • W tym roku trzy studentki Wydziału Kultury Japonii wezmą udział w wymianie międzyuczelnianej i wyjadą na studia do Japonii!

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt