MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

02-008 Warszawa, ul. Koszykowa 86
tel. 22 584 45 00, fax 22 584 45 01
Dział Rekrutacji
tel. 22 584 45 90

www.pja.edu.pl

pjatk@pja.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Z nami masz przyszłość!

A gdyby studia dawały Ci nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, ale też szybki i pewny start kariery i do tego w międzynarodowym środowisku? W Polsko-Japońskiej chodzi nam o jedno: o Twoją pasję, Twój rozwój i Twoją przyszłość!

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, mimo, że kojarzy się przede wszystkim ze studiami informatycznymi, to nie tylko świat IT. Założona w 1994 roku warszawska uczelnia kształci informatyków, programistów, liderów branży IT, project managerów, ale także projektantów graficznych, grafików gier komputerowych, japonistów, czyli specjalistów kultury Japonii oraz architektów wnętrz. Nasi studenci często wracają do nas na podyplomowe studia MBA dla IT. Powody? Jest ich wiele!

W TEORII, TEORIA I PRAKTYKA SĄ IDENTYCZNE. W PRAKTYCE – NIE SĄ
Wykładowcy PJATK to doświadczona i aktywna kadra wykładowców-praktyków. W świecie, w którym zmiany zachodzą tak szybko, konieczna jest systematyczna aktualizacja wiedzy i umiejętności. Do tego również przekonujemy naszych studentów, którzy w trakcie studiów rozpoczynają także swoją karierę zawodową. Uczymy tego, co przydatne i, niezależnie od kierunku studiów, stawiamy na umiejętności praktyczne.

– Nasi wykładowcy to praktycy z aktualną wiedzą. Są otwarci, pomocni, ale też wysoko zawieszają poprzeczkę. Mamy naprawdę szerokie perspektywy. Dzięki szkolnym licencjom na najnowsze oprogramowanie, mogę w praktyce uczyć się SAAS czy SAP i wiem, że to bezpośrednio przekłada się na moje kwalifikacje na rynku pracy – potwierdza Aleksandra Mira, studentka II roku informatyki PJATK.

MIĘDZYNARODOWE PROJEKTY
Nasi wykładowcy i studenci co roku angażują się w krajowe i międzynarodowe projekty naukowo-badawcze oraz artystyczne. Zależy nam na wymianie umiejętności i doświadczeń, a także na współpracy i integracji studentów w wielokulturowym środowisku. PJATK ma podpisane umowy z 31 uniwersytetami w Europie i 7 w Japonii, dzięki czemu z sukcesem realizujemy programy wymiany akademickiej. Na Wydziale Informatyki, Wydziale Zarządzania Informacją oraz Wydziale Sztuki Nowych Mediów prowadzimy studia zarówno po polsku, jak i po angielsku, dzięki czemu coraz więcej zagranicznych studentów decyduje się na rozpoczęcie nauki w Polsko-Japońskiej!

MIEJSCE NA PASJĘ!
W PJATK kibicujemy rozwojowi pasji wśród studentów. Wielu z nich angażuje się w działalność specjalistycznych kół naukowych – jednym z nich jest Robo Lab, czyli Koło Naukowe Robotyki, gdzie powstają projekty znacznie wykraczające poza program studiów na Wydziale Informatyki. W PJATK działają też sekcja e-sportu, sekcje AZS czy zajęcia z rękodzieła japońskiego. To wszystko możesz zobaczyć na naszym kanale Youtube: @polskojaponska!

ODWAŻNA WIZJA PRZYSZŁOŚCI
Śledząc losy naszych absolwentów, widzimy, że PJATK dał im szerokie i pewne perspektywy zawodowe. Nasi studenci sami tworzą swoją przyszłość, wykorzystując talenty i wiedzę w kierunkach, jakie najbardziej ich interesują. Decyzje zawodowe i rozwój studentów PJATK na rynku pracy wspiera Akademickie Biuro Karier.

Tegorocznym maturzystom i wszystkim, którzy myślą o wyborze studiów, życzymy odwagi w patrzeniu w przyszłość i zapraszamy do Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych!

CZY WIESZ, ŻE...

  • Każdy student PJATK, bez względu na kierunek studiów, może uczyć się języka japońskiego w ramach bezpłatnych fakultetów i lektoratów.
  • Uczelnia posiada filię w Gdańsku, gdzie prowadzi studia z informatyki oraz grafiki, i gdzie działa jedyne w Polsce Koło Naukowe poświęcone międzynarodowemu konkursowi kreatywności „Odyseja umysłu”.
  • W Bytomiu mieści się Centrum Badawczo-Rozwojowe PJATK, gdzie nasi studenci mogą korzystać z laboratoriów wyposażonych w nowoczesny sprzęt, przydatny do tworzenia gier komputerowych, wizualizacji VR i AR a także animacji Motion Capture.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt