MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych w Warszawie

02-008 Warszawa, ul. Koszykowa 86
Dział Rekrutacji
tel. 22 584 45 90, 22 584 45 82

Utworzona w listopadzie 1994 r.
Numer uczelni w ewidencji – 51

Rektor: dr hab. Jerzy Paweł Nowacki

Uprawnienia doktorskie i habilitacyjne wdyscyplinach:
– informatyka techniczna i telekomunikacja (A)
– sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki (B+)
www.pja.edu.pl

pjatk@pja.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Z PJATK osiągniesz sukces

A gdyby studia dawały Ci nie tylko wiedzę i praktyczne umiejętności, ale też szybki i pewny start kariery w międzynarodowym środowisku? W Polsko-Japońskiej Akademii dbamy o Twoją przyszłość, ale nie zapominamy też o Twoich pasjach!

Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych, mimo, że kojarzy się przede wszystkim ze studiami informatycznymi, to nie tylko świat IT. Założona w 1994 roku warszawska uczelnia już od prawie 30 lat kształci informatyków, programistów, liderów branży IT, project managerów, a także grafików, projektantów gier komputerowych, architektów wnętrz i japonistów. Nasi studenci często wracają do nas na studia podyplomowe oraz studia MBA i mają ku temu powody!

KSZTAŁCENIE NA CZASIE

W świecie, w którym zmiany zachodzą szybko, konieczna jest systematyczna aktualizacja wiedzy i umiejętności. Do tego przekonujemy też naszych studentów, którzy już w trakcie studiów rozpoczynają swoją karierę zawodową m.in. dzięki naszym flagowym partnerom Orange i WP. Na zajęciach uczymy tego, co przydatne i niezależnie od kierunku studiów stawiamy na umiejętności praktyczne, aby nasi studenci byli gotowi na wyzwania współczesnego rynku pracy. Decyzje zawodowe i rozwój naszych studentów wspiera Akademickie Biuro Karier PJATK.

MIĘDZYNARODOWA SPOŁECZNOŚĆ

W PJATK zależy nam na międzynarodowej wymianie umiejętności i doświadczeń, a także na współpracy i integracji studentów w wielokulturowym środowisku. Mamy podpisane umowy z 31 uniwersytetami w Europie i siedmioma w samej Japonii, dzięki czemu z sukcesem realizujemy stypendialne programy wymiany akademickiej. Na Wydziale Informatyki, Wydziale Zarządzania Informacją oraz Wydziale Sztuki Nowych Mediów prowadzimy studia zarówno po polsku, jak i po angielsku, dzięki czemu coraz więcej zagranicznych studentów decyduje się na rozpoczęcie nauki w Polsko-Japońskiej Akademii!

NIE TYLKO NAUKA

Naszych studentów wspieramy nie tylko w zdobywaniu wiedzy w ramach zajęć, lecz także dokładamy starań, aby mogli rozwijać się poza nimi. Wielu z nich angażuje się w działalność specjalistycznych kół naukowych takich jak m.in. RoboLab na Wydziale Informatyki, gdzie powstają projekty z dziedziny robotyki czy OTEDAMA – koło rękodzieła japońskiego na Wydziale Kultury Japonii. W PJATK działa też sekcja e-sportu Ninja PJATK i sportowe sekcje AZS dla studentów preferujących aktywność fizyczną. Koła naukowe pozwalają studentom osiągać sukces i zdobywać wysokie miejsca w prestiżowych konkursach!

WIDOCZNI NA RYNKU PRACY

Nasi absolwenci co roku zajmują wysokie miejsca w grupie najlepiej zarabiających absolwentów w rankingu Ekonomicznych Losów Absolwentów. Dzięki temu wiemy, że wiedza i umiejętności zdobyte w PJATK dają im pewny start w przyszłość i szerokie perspektywy. W tegorocznym rankingu liderami kierunków z zakresu zarządzania okazali się absolwenci Zarządzania Informacją w PJATK. Absolwenci informatyki także niezmiennie pozostają w ścisłej czołówce, jeśli chodzi o wysokość zarobków.

PJATK jest najlepszą niepubliczną uczelnią o profilu technicznym w Polsce, co potwierdzają nie tylko prestiżowe rankingi, lecz także zadowoleni absolwenci. Studiuj z nami, dołącz do międzynarodowej społeczności, rozwijaj swoje pasje i daj sobie szansę na osiągnięcie sukcesu!

CZY WIESZ, ŻE...

  • Każdy student PJATK, bez względu na kierunek studiów, może uczyć się języka japońskiego w ramach bezpłatnych fakultetów i lektoratów.
  • Uczelnia posiada filię w Gdańsku, gdzie prowadzi studia z informatyki oraz grafiki, a także filię w Bytomiu, gdzie mieści się Centrum Badawczo Rozwojowe z laboratorium Motion Capture, a od roku akademickiego 2023/24 będą prowadzone również studia na Wydziale Informatyki.
  • W PJATK nie będziesz się nudzić! Odwiedzają nas ważne osoby ze świata technologii i sztuki, które dzielą się swoją wiedzą w czasie wykładów, świętujemy japońskie tradycje w ramach Festiwalu Matsuri, a także sprawiamy, że dni takie jak Dzień Backupu, Dzień Windy czy Dzień Emoji stają się wyjątkowe!

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!