MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula

02-787 Warszawa, ul. Stokłosy 3
tel. 22 457 24 00

Utworzona w maju 1996 r.
Numer uczelni w ewidencji – 84

Rektor: prof. dr hab. Aleksander Ronikier


www.vistula.edu.pl

rekrutacja@vistula.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki

Kierunki z przyszłością

  • Liczba kierunków/specjalności studiów: 12

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to renomowana uczelnia prostudencka z międzynarodową atmosferą, silnymi związkami z biznesem i prestiżową akredytacją THE-ICE. Z nami rozwiniesz kompetencje, dzięki którym odniesiesz sukces w branży spotkań, świecie turystyki, sportu albo dietetyki.

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to renomowana uczelnia prostudencka z międzynarodową atmosferą, silnymi związkami z biznesem i prestiżową akredytacją THE-ICE. Z nami rozwiniesz kompetencje, dzięki którym odniesiesz sukces w branży spotkań, świecie turystyki, sportu albo dietetyki.

Uczelnia stale się rozwija, uruchamia nowe kierunki i specjalności. Oferta studiów II stopnia wzbogaciła się o kierunek Turystyka i hotelarstwo. Spośród specjalności możesz wybrać: Zarządzanie w hotelarstwie i gastronomii, Zarządzanie w turystyce oraz Zarządzanie wydarzeniami. Uczelnia prowadzi studia po polsku i angielsku, w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym.

Wspólnie zaprojektujemy twoją przyszłość

W Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula spoglądamy w przyszłość. Kształcimy specjalistów, którzy mają solidną, kompleksową wiedzę z zakresu turystyki, rekreacji, hotelarstwa i dietetyki. Zdrowe, racjonalne odżywianie jest dla ludzi coraz ważniejsze, tak jak wypoczynek i aktywność fizyczna. Kompetencje w tym obszarze będą coraz bardziej w cenie.

Vistula z prestiżową akredytacją THE-ICE

Szkoła Główna Turystyki i Hotelarstwa Vistula to pierwsza liga uczelni kształcących na potrzeby branż zajmujących się turystyką, rekreacją, organizacją wydarzeń i sztuką kulinarną. Posiada prestiżową akredytację THE-ICE. To znak najwyższej jakości kształcenia, dowód uznania dla systemu wspierania studentów, współpracy z biznesem oraz wartości badań naukowych.

Praktyka – kluczem do sukcesu

Z nami zdobędziesz cenne doświadczenie podczas krajowych i zagranicznych praktyk. Możesz też uzyskać uznawane na całym świecie certyfikaty zawodowe – Approved Coaching Specific Training Hours w International Coach Federation (ACSTH ICF), MPI Global Certificate Training, Certified Incentive Specialist i Fitness Wellness MANAGER. To otworzy przed tobą globalne możliwości.

Międzynarodowa kariera w zasięgu ręki

Studia w Szkole Głównej Turystyki i Hotelarstwa Vistula pozwolą ci zdobyć dyplom uznanej na rynku uczelni. Zyskasz również globalne możliwości. Dzięki umowie zawartej z prestiżową szkołą wyższą B. H. M. S. Business & Hotel Management School w Lucernie możesz przez rok studiować w Szwajcarii i zdobyć podwójny, a nawet potrójny dyplom licencjacki lub magisterski (Vistula, BHMS i Robert Gordon University). To otworzy przed tobą drzwi do ekscytującej przygody i międzynarodowej kariery.


CZY WIESZ, ŻE...

  • Nasz student wygrał światowy konkurs IMEX University Challenge i zdobył MPI Foundation Student Scholarship Award 2022.
  • Realizujemy Program Rozwoju Kompetencji testy Gallupa i Filipowicza pozwolą ci poznać twoje najmocniejsze strony.
  • Nasz Dział Karier i Praktyk zadba o twoją przyszłość, pomoże ci nawiązać kontakty ze światem biznesu jeszcze w trakcie studiów.
  • Działamy w grupie, w której skład wchodzą: Akademia Finansów i Biznesu Vistula, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa.
  • Wspieramy naszych studentów poprzez Program Mentorski.
  • Utrzymujemy ścisłe kontakty z naszymi absolwentami; nagradzamy „Kompasami Vistuli” tych, którzy odnoszą na rynku największy sukces.
  • Uczelnia mieści się tuż przy stacji metra Stokłosy w Warszawie.

© 2022 Perspektywy.pl    O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt