MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie

01-043 Warszawa, ul. Okopowa 59
Biuro Rekrutacji
tel. 22 536 54 81, 22 536 54 82, 22 536 54 83

Utworzona w maju2001r.
Numer uczelni w ewidencji – 261

Rektor: dr hab. Konrad Janowski, prof. AEH

Uprawnienia doktorskie i habilitacyjne wdyscyplinach:
– psychologia (A)
– ekonomia i finanse (B+)
– nauki o polityce iadministracji (B+)
– nauki prawne (B+)

www.vizja.pl

rekrutacja@vizja.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Postaw na coś więcej niż tylko studia!

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie to uczelnia zapewniająca nowy wymiar edukacji już od ponad 20 lat.

NOWY WYMIAR EDUKACJI

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach I i II stopnia, jednolitych magisterskich oraz podyplomowych i doktoranckich. Kandydaci mogą wybierać spośród 30 kierunków, wśród których znalazły się m.in. dietetyka, informatyka, cyberbezpieczeństwo, filologia angielska, kosmetologia, ekonomia, prawo, psychologia, kryminologia i kryminalistyka, zarządzanie. W ofercie Akademii znajdują się również jedyne takie studia w Polsce – Fashion Design. Jest to kierunek stworzony dla przyszłych projektantów mody, stylistów, a także dla osób, które planują związać swoją karierę z CSR. Innymi niepowtarzalnymi kierunkami są: media społecznościowe i marketing cyfrowy, farmacja czy Cognitive Science.

Kadrę dydaktyczną AEH tworzą wybitni specjaliści, którzy działalność akademicką łączą z praktyką. Akademickie Biuro Karier oraz Welcome Office zapewniają wsparcie studentom, którzy wkraczają na rynek pracy oraz tym, którzy są na początku swojej studenckiej drogi. Dysponując ogromnym funduszem stypendialnym uczelnia pomaga najzdolniejszym oraz najbardziej potrzebującym pomocy studentom. Akademia to przede wszystkim jednak uczelnia otwarta na studentów, ich pasje, plany i potrzeby. Uczelnia, w której wyznajemy i cenimy wartości takie jak odpowiedzialność społeczna, kreatywność, otwartość, tolerancja.

NOWE MOŻLIWOŚCI KSZTAŁCENIA

Z myślą o przyszłości studentów nieustannie wzbogacamy ofertę kierunków studiów, starając się odpowiadać na potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku pracy i zmieniającego się świata. To właśnie w odpowiedzi na te zmiany powstał kierunek studiów media społecznościowe i marketing cyfrowy, którego celem jest przygotowanie absolwentów do bycia influencerami, tiktokerami czy managerami ds. mediów społecznościowych. AEH to także pierwsze niepubliczna uczelnia w Polsce oferująca kształcenie na kierunku farmacja. Oferujemy jednak nie tylko świetnie skonstruowane programy studiów, bogaty wybór kierunków i specjalności, ale również zapewniamy przeplatanie się wiedzy z praktyką, co w znacznym stopniu ułatwia naszym absolwentom wkroczenie na ścieżkę zawodową. Większość kierunków z oferty AEH dostępna jest również w trybie online, co daje możliwość studiowania z dowolnego miejsca na świecie.

KAMPUS WYJĄTKOWYCH MOŻLIWOŚCI

W lipcu 2019 roku został oddany do użytku wykładowców i studentów kampus Vizja Park, którego wysokie standardy spełniają wymogi dotyczące dostępności i dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami. Do dyspozycji studentów pozostają: dwupoziomowa biblioteka, pełnowymiarowa hala sportowa, sala symulacji sądowych, sala wystąpień publicznych, sala fitness, ponad 100 sal dydaktycznych, nowoczesna szatnia samoobsługowa oraz wiele innych przestrzeni znajdujących się na terenie kampusu, którego powierzchnia użytkowa to aż 30 tysięcy metrów kwadratowych. Wszystko to składa się na wyjątkowość i przyjazność miejsca.

Czy wiesz, że:

  • AEH zajęła 8. miejsce w Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2023 oraz 3. miejsce w rankingu Perspektywy w kategorii „Umiędzynarodowienie”
  • Uczelnia znajduje się w gronie Principles for Responsible Management Education
  • AEH jest pierwszą niepubliczną uczelnią w Polsce, która uzyskała uprawnienia do prowadzenia studiów na kierunku farmacja
  • W roku akademickim 2022/2023 na stypendia przeznaczyliśmy blisko 5 milionów złotych
  • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie otrzymała prestiżową międzynarodową akredytację CEEMAN IQA
  • Mury AEH opuściło już ponad 18 000 Absolwentów

© 2022 Perspektywy.pl   O nas | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt!!!