MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie (d. Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie

01-043 Warszawa, ul. Okopowa 59
Biuro Rekrutacji:
tel. 22 624 41 42

www.vizja.pl

rekrutacja@vizja.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Nowy wymiar edukacji

Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie jest niepubliczną uczelnią z 20-letnią tradycją. Od początku istnienia Akademii przyświeca idea pomagania studentom w rozwoju, samorealizacji oraz kreowaniu ich kariery zawodowej.

Uczelnia nowych możliwości
Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna w Warszawie prowadzi kształcenie na studiach I i II stopnia, oraz jednolitych magisterskich na kierunkach: administracja, dietetyka, finanse i rachunkowość, informatyka, politologia, psychologia, prawo oraz zarządzanie.

Kadrę dydaktyczną Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej w Warszawie tworzą wybitni specjaliści i autorytety w dziedzinach prawa, administracji, psychologii, zarządzania czy finansów.

Akademickie Biuro Karier, Welcome Office czy Akademicka Sieć Mieszkaniowa zapewniają wsparcie wielu studentom – zarówno tym, którzy poszukują pracy lub praktyk, jak i tym, którzy potrzebują pomocy w odnalezieniu się podczas pierwszych dni na uczelni. Dysponując ogromnym funduszem stypendialnym uczelnia pomaga najzdolniejszym oraz najbardziej potrzebującym studentom.

Międzynarodowe środowisko to jeden z ważniejszych atutów AEH. Każdego dnia na korytarzach uczelni spotkać można studentów z blisko 60 różnych państw świata, kształcenie odbywa się w języku polskim lub angielskim, regularnie organizowane są międzynarodowe wydarzenia, podczas których studenci mogą poznać kulturę i zwyczaje innych krajów.

Kampus nowych możliwości
W lipcu 2019 roku został oddany do użytku wykładowców i studentów kampus Vizja Park, którego wysokie standardy spełniają nie tylko wymogi dotyczące dostępności i dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami. To kampus, który otwiera nowe możliwości, wspiera rozwój talentów, pasji i pomaga zrealizować aspiracje nawet tych najbardziej ambitnych.

Do dyspozycji studentów pozostają: dwupoziomowa biblioteka, pełnowymiarowa hala sportowa, sala symulacji sądowych, sala wystąpień publicznych, sala fitness, ponad 100 sal dydaktycznych, nowoczesna szatnia samoobsługowa oraz wiele innych przestrzeni znajdujących się na terenie kampusu, którego powierzchnia użytkowa to aż 30 tysięcy metrów kwadratowych.

Nowy wymiar edukacji
Z myślą o studentach i ich przyszłych karierach zawodowych uruchamiane są nowe i rozwojowe kierunki studiów, które pozwalają absolwentom uczelni pewnym krokiem wejść na ścieżkę profesjonalnej kariery. Liczne działania analityczne oraz współpraca z ekspertami i pracodawcami sprawiła, że uczelnia uruchomiła między innymi takie ścieżki specjalizacyjne jak Neuromarketing czy Społeczeństwo Smart City.

W roku akademickim 2021/2022 oferta Akademii została wzbogacona również o kierunki z dyscypliny nauk o zdrowiu, m.in. dietetyka.

Czy wiesz, że...

  • AEH zajęło 10. miejsce w 22. Rankingu Uczelni Niepublicznych Perspektywy 2021 oraz 2. miejsce w rankingu Perspektywy 2021 w kategorii „Umiędzynarodowienie”
  • Uczelnia znajduje się w gronie Principles for Responsible Management Education – największej organizacji łączącej ONZ z instytucjami szkolnictwa wyższego, kształcącymi na kierunku Zarządzanie
  • Akademia Ekonomiczno-Humanistyczna zyskała prestiżową akredytację IQA Ceeman
  • Polska Komisja Akredytacyjna wyróżniła kierunek Finanse i Rachunkowość prowadzony przez Akademię Ekonomiczno-Humanistyczną w Warszawie, a kierunki Zarządzanie oraz Administracja otrzymały od niej ocenę pozytywną.
  • Mury AEH opuściło już ponad 17500 absolwentów.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt